Ilustrační foto z duelu Ústí (žlutá)

Ilustrační foto z duelu Ústí (žlutá) | foto: Ondřej Bičiště, MF DNES

Ústí se počtvrté na jaře dělilo. Chce to výhru, ozývá se z klubu

• 0
Z fotbalistů Ústí se stávají specialisté na remízy. Z jejich pěti jarních druholigových zápasů skončily dělbou čtyři, výjimkou nebyl ani ten sobotní v Pardubicích, odkud Ústí veze bod po výsledku 1:1.

„Každý bod z venku je dobrý, ale už by to jednou chtělo i vyhrát. Po jednom bodu to vůbec nepřibývá,“ posteskl si ústecký sportovní manažer Stanislav Pelc.

Pardubice vedly od 59. minuty po Řezníčkově trefě, ale už za dvě minuty srovnal po Leiblově centru Veverka. „Remíza asi odpovídá. Domácí sice měli v závěru tlak, ale naštěstí se nám to povedlo udržet.“

Varnsdorf doma uhrál remízu 0:0 s favoritem Hradcem Králové a vzdálil se od sestupového místa na tři body. Vděčí za to hlavně skvělému brankáři Porcalovi, jenž v první půli vychytal Malinského i Krmaše, po změně stran vyškrábl i Vlkanovovu střelu do šibenice.