Momentka z utkání Chrudim vs. Táborsko.

Momentka z utkání Chrudim vs. Táborsko. | foto: Radek Kalhous, MAFRA

Hradečtí fotbalisté znovu ztratili body, remizovali na hřišti Táborska

• 0
Fotbalisté Hradce Králové v 6. kole druhé ligy remizovali 1:1 na hřišti nováčka Táborska a podruhé za sebou v soutěži uhráli nerozhodný výsledek. Východočeši vedou neúplnou tabulku o dva body před druhým Žižkovem, který má zápas k dobru, a třetí Líšní.

Táborsko začalo lépe a v 17. minutě otevřel skóre Tolno. Poločasové vedení domácí udrželi i díky brankáři Slávikovi. Favorizovaní hosté i po změně stran měli tlak a šance. První hradeckou porážku v sezoně odvrátil v 65. minutě Urma po přihrávce Vlkanovy. Táborsko dál čeká na premiérové vítězství po návratu do druhé ligy.

Vlašim remizovala 2:2 s dalším nováčkem Blanskem a nenavázala na středeční výhru 3:1 nad prvoligovou Karvinou ve 3. kole MOL Cupu. Domácí po gólech Vrány a Červenky vedli v 65. minutě už 2:0, ale Blansko v závěru ztrátu dotáhlo. Trefili se náhradník Šašinka a Žák.

14.Třinec40043:120

FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Blansko 2:2 (1:0)

Branky: 20. Vrána, 65. Červenka - 70. J. Šašinka, 79. Žák. Rozhodčí: Raplík – Pečenka, Vejtasa. ŽK:41. V. Svoboda, 70. Šmejkal - 90+2. Lahodný. Diváci: 385.

FC Sellier & Bellot Vlašim Řehák – Broukal, J. Štochl (C), V. Svoboda, Daniel Kozel (53. Zinhasović) – Ruml, Průcha, Blecha, P. Breda – Červenka, Vrána (81. Firbacher).

FK Blansko Halouska – Ilko (74. Martin Holek), Štrbák (C), R. Buchta, Klusák – Lahodný – Bartolomeu (62. J. Šašinka), Vasiljev, Harba, Kania (89. Helebrand) – Žák.

FC MAS Táborsko - FC Hradec Králové 1:1 (1:0)

Branky: 17. Tolno - 65. Urma. Rozhodčí: Rejžek – Váňa, Matoušek. ŽK:32. Provazník, 41. Čapek, 90. M. Kučera - 32. Urma, 40. Vlkanova, 74. Jukl, 89. J. Rada. Diváci: 727.

FC MAS Táborsko Slávik – Navrátil (C), Provazník (59. Majka), M. Kučera, Havrda – P. Plachý (73. Vozihnoj), Tolno, Čapek (90+2. Penc), Dybala, Ndiaye (46. Boula) – Icha.

FC Hradec Králové Vízek – Král, Urma (80. F. Čech), Vlkanova (C), Prekop (51. Šípek) – Donát, P. Dvořák (80. Soukeník), Mejdr, J. Rada – Záviška (51. F. Novotný), Jukl.