Momentka ze zápasu Vyškov - Táborsko. V bílém vyškovský kapitán David Němeček.

Momentka ze zápasu Vyškov - Táborsko. V bílém vyškovský kapitán David Němeček. | foto: Filip Ježek

Příbram remizovala s Jihlavou, Vyškov schytal debakl od Třince

• 0
Fotbalisté Příbrami při debutu trenéra Tomáše Zápotočného v 15. kole druhé ligy doma remizovali s Jihlavou 1:1. Třinec v Drnovicích porazil nováčka Vyškov 4:1 a opustil sestupové pásmo neúplné tabulky.

Příbramský Antwi v 11. minutě otevřel skóre, ale domácí udrželi vedení jenom čtvrt hodiny, než vyrovnal Vlček. Středočeši nevyhráli počtvrté za sebou a jsou na 13. místě. Jihlavě po třetí remíze z posledních čtyř kol patří devátá příčka.

Vyškov poslal do vedení už ve druhé minutě Vintr, ale Juřena bleskově vyrovnal a krátce před pauzou dokonal třinecký obrat Ba. Jeho spoluhráč Omasta přidal v 52. minutě pojistku a těsně před koncem se trefil ještě střídající Javůrek. Třinec venku zvítězil podruhé za sebou a je čtrnáctý. Vyškov doma zaváhal po sérii dvou výher a patří mu 12. pozice.

MFK Vyškov - FK Fotbal Třinec 1:4 (1:2)

Branky: 2. O. Vintr - 3. Juřena, 44. T. Ba, 52. Omasta, 86. Javůrek. Rozhodčí: Švagr – Šimáček, Líkař.. ŽK:56. O. Vintr, 69. Amadou, 84. Srubek - 87. Foltyn. Diváci: 581.

MFK Vyškov Spurný – Ilko, Srubek, Štěpánek (62. Macej), Klesa (C) – Cabadaj (62. Lahodný), Amadou – Slaměna, M. Vintr (73. Dan Jambor), O. Vintr – Simr (84. Fofana).

FK Fotbal Třinec Adamuška – T. Ba, Bedecs (C), Foltyn – Omasta, Habusta (90. Buneš), Weber (76. Šteinhübel), Kania (82. Javůrek), Hýbl – Juřena, Petráň (90. Puchel).

1.FK Příbram - FC Vysočina Jihlava 1:1 (1:1)

Branky: 11. E. Antwi - 27. T. Vlček. Rozhodčí: Ulrich – Pfeifer, Černoevič. ŽK:26. Vilotić, 49. M. Čermák, 67. Januška, 85. Tregler - 85. Lacko. Diváci: 672.

1.FK Příbram Šiman – Halinský, Sus, Vilotić, T. Pilík (C), Langhamer, Kvída, Tregler, E. Antwi, S. Kingue, Dedič.

FC Vysočina Jihlava Vejmola – Christodoulou, Pojezný, T. Vlček, T. Svoboda – Ritter (72. Zoubele), Lacko (C), Tureček, Selnar (79. Křivánek) – Fila (90+3. Franěk), Vedral (72. Araujo-Wilson).