Neděle 15. prosince 2019, svátek má Radana, Radan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Miloslav Penner

narozen:5. 9. 1972
občanství:ČR
herní post:obránce
odehráno v lize:248
vstřeleno v lize:4

Charakteristika

S fotbalem začínal v Uherském Hradišti, byl v kádru Ostravy a zkusil si první ligu i v Karviné, odkud v roce 1997 přestoupil do Budějovic. V lednu 2004 byl přeřazen do B-týmu, občas však vypomohl i áčku, o rok později si ho vybrala Příbram. V únoru 2007 odešel do Zlína. Jaro 2009 odehrál za Vyšehrad, a pak odešel do Rakouska.
Typický levák; řízný a nepříjemný krajní obránce; často však nebezpečně fauluje.

Přestupy
klubpříchododchod
SK Dynamo Č. Budějovice1. 7. 199731. 12. 2003
SK Dynamo Č. Budějovice31. 12. 20031. 1. 2005
1.FK Příbram1. 1. 200527. 2. 2007
FC FASTAV Zlín27. 2. 20072. 1. 2009
SKO Slavoj Vyšehrad2. 1. 20091. 7. 2009
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.1997 - 31.12.2003SK Dynamo Č. Budějovice179121210000061
2002/2003247028280100070
2003/2004144817152900081
2003/2004144817152900081
2004/200590110100000
2004/2005 1.1.2005 - 27.2.20071.FK Příbram117013130000050
2005/2006207624240000161
2006/2007106813121010050
2006/2007 27.2.2007 - 2.1.2009FC FASTAV Zlín758990000050
2007/2008186122220100081
2008/2009577770000021
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz