Josef Dvorník

narozen:23. 4. 1978
občanství:ČR
herní post:obránce
odehráno v lize:160
vstřeleno v lize:2

Charakteristika

Odchovanec Hlinska; do Ostravy přišel v létě 1997 přes Holešov a Zlín. V mistrovské sezoně 2003/2004 byl dlouho zraněný. V létě 2005 se nepohodl s trenérem Jarabinským a odešel do Ružomberoku. Pak působil v tureckém Manisasporu a v lednu 2008 přišel do Brna. Na konci roku 2010 mu skončila smlouva a klub mu novou nenabídl. V létě Dvorník zamířil do druholigového Sokolova. Na další hostování se přesunul do Opavy, kde v roce 2016 ukončil hráčskou kariéru a stal se asistentem trenéra.

Přestupy
klubpříchododchod
FC Baník Ostrava1. 7. 19971. 8. 2005
Ružomberok1. 8. 200510. 1. 2008
Zbrojovka Brno10. 1. 20081. 7. 2011
Baník Sokolov1. 7. 20111. 7. 2013
Slezský FC Opava1. 7. 20131. 7. 2016
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.1997 - 1.8.2005FC Baník Ostrava1244171251010040
2001/2002946121111600010
2002/2003180922193200030
2003/200490010100100010
2004/2005177922202400010
2007/2008 10.1.2008 - 1.7.2011Zbrojovka Brno97411101000010
2008/2009148019172010020
2009/2010220626251000120
2010/2011180220200000
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz