Liga mistrů 2018/2019
Finále | |||
---|---|---|---|
1. června v madridu (atlétiCo) | |||
Tottenham Hotspur | Liverpool | 0:2 |
semifinále | |||
---|---|---|---|
30. dubna a 1. května, odvety 7. a 8. května | |||
Barcelona | Liverpool | 3:0 | 0:4 |
Tottenham Hotspur | Ajax Amsterdam | 0:1 | 3:2 |
Čtvrtfinále | |||
---|---|---|---|
9. a 10. dubna, odvety 16. a 17. dubna | |||
Liverpool | Porto | 2:0 | 4:1 |
Tottenham Hotspur | Manchester City | 1:0 | 3:4 |
Ajax Amsterdam | Juventus Turín | 1:1 | 2:1 |
Manchester United | Barcelona | 0:1 | 0:3 |
osmifinále | |||
---|---|---|---|
12., 13., 19. a 20. února., odvety 5., 6., 12. a 13. března | |||
AS Řím | FC Porto | 2:1 | 1:3 po prodl. |
Manchester United | Paris St. Germain | 0:2 | 3:1 |
Tottenham Hotspur | Borussia Dortmund | 3:0 | 1:0 |
Ajax Amsterdam | Real Madrid | 1:2 | 4:1 |
Olympique Lyon | Barcelona | 0:0 | 1:5 |
Liverpool | Bayern Mnichov | 0:0 | 3:1 |
Atlético Madrid | Juventus Turín | 2:0 | 0:3 |
Schalke 04 | Manchester City | 2:3 | 0:7 |
ZÁKLADNÍ SKUPINY
Poznámka: kliknutím na název skupiny se zobrazí výsledky, zbývající los i tabulka
SKUPINA G | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Real Madrid | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:5 | 12 |
2. | AS Řím | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3. | Plzeň | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:16 | 7 |
4. | CSKA Moskva | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:9 | 7 |
SKUPINA A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Dortmund | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:2 | 13 |
2. | Atlético Madrid | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:6 | 13 |
3. | Bruggy | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:5 | 6 |
4. | Monako | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
SKUPINA B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Barcelona | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:5 | 14 |
2. | Tottenham | 6 | 2 | 2 | 2 | 9:10 | 8 |
3. | Inter Milán | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4. | Eindhoven | 6 | 0 | 2 | 4 | 6:13 | 2 |
SKUPINA C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Paříž SG | 6 | 3 | 2 | 1 | 17:9 | 11 |
2. | Liverpool | 6 | 3 | 0 | 3 | 9:7 | 9 |
3. | Neapol | 6 | 2 | 3 | 1 | 7:5 | 9 |
4. | CZ Bělehrad | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:17 | 4 |
SKUPINA D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | FC Porto | 6 | 5 | 1 | 0 | 15:6 | 16 |
2. | Schalke 04 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 11 |
3. | Galatasaray | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:8 | 4 |
4. | Lokomotiv Moskva | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:12 | 3 |
SKUPINA E | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Bayern Mnichov | 6 | 4 | 2 | 0 | 15:5 | 14 |
2. | Ajax | 6 | 3 | 3 | 0 | 11:5 | 12 |
3. | Benfica | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | 7 |
4. | AEK Atény | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:13 | 0 |
SKUPINA F | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Manchester City | 6 | 4 | 1 | 1 | 16:6 | 13 |
2. | Olympique Lyon | 6 | 1 | 5 | 0 | 12:11 | 8 |
3. | Šachtar Doněck | 6 | 1 | 3 | 2 | 8:16 | 6 |
4. | Hoffenheim | 6 | 0 | 3 | 3 | 11:14 | 3 |
SKUPINA H | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Juventus | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:4 | 12 |
2. | Manchester U. | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3. | Valencie | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 8 |
4. | Young Boys Bern | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:12 | 4 |
KVALIFIKACE
4. PŘEDKOLO (21. a 22. srpna - odvety 28. a 29. srpna) | |||
---|---|---|---|
NEMistrovská část | |||
Ajax Amsterdam | Dynamo Kyjev | 3:1 | 0:0 |
Benfica Lisabon | PAOK Soluň | 1:1 | 4:1 |
Mistrovská část | |||
Crvena zvezda Bělehrad | Salcburk | 0:0 | 2:2 |
BATE Borisov | PSV Eindhoven | 2:3 | 0:3 |
Young Boys Bern | Dinamo Záhřeb | 1:1 | 2:1 |
Vidi Székesfehérvár | AEK Athény | 1:2 | 1:1 |
3. PŘEDKOLO (7. a 8. srpna - odvety 14. a 15. srpna) | |||
---|---|---|---|
NEMistrovská část | |||
Slavia | Dynamo Kyjev | 1:1 | 0:2 |
Standard Lutych | Ajax | 2:2 | 0:3 |
Benfica Lisabon | Fenerbahce Istanbul | 1:0 | 1:1 |
PAOK Soluň | Spartak Moskva | 3:2 | 0:0 |
Mistrovská část | |||
Celtic | AEK Atény | 1:1 | 1:2 |
Salcburk | Škëndija Tetovo | 3:0 | 1:0 |
Crvena zvezda Bělehrad | Spartak Trnava | 1:1 | 2:1P |
Karabach | BATE Borisov | 0:1 | 1:1 |
Astana | Dinamo Záhřeb | 0:2 | 0:1 |
Malmö | Mol Vidi Székesfehérvár | 1:1 | 0:0 |
2. PŘEDKOLO (24. a 25. ČERVENCE - odvety 31. července a 1. srpna) | |||
---|---|---|---|
Mistrovská část | |||
Astana | Midtjylland | 2:1 | 0:0 |
Ludogorec Razgrad (Bulh.) | Videoton Székesfehérvár (Maď.) | 0:0 | 0:1 |
Kukësi (Alb.) | Karabach | 0:0 | 0:3 |
Kluž | Malmö | 0:1 | 1:1 |
Dinamo Záhřeb | Hapoel Beerševa (Izr.) | 5:0 | 2:2 |
CZ Bělehrad | Süduva Marijampole (Lit.) | 3:0 | 2:0 |
BATE Borisov | HJK Helsinky | 0:0 | 2:1 |
Shkëndija (Mak.) | Šeriff Tiraspol (Mold.) | 1:0 | 0:0 |
Legia Varšava | Trnava | 0:2 | 1:0 |
Celtic Glasgow | Rosenborg Trondheim | 3:1 | 0:0 |
NEMistrovská část | |||
PAOK Soluň | Basilej | 2:1 | 3:0 |
Ajax Amsterdam | Sturm Štýrský Hradec | 2:0 | 3:1 |
1. PŘEDKOLO (10. a 11. července, odvety 17. a 18. července) | ||||
---|---|---|---|---|
Torpedo Kutaisi (Gruz.) | Šeriff Tiraspol (Mold.) | 2:1 | 0:3 | |
Shkëndija (Mak.) | The New Saints (Wales) | 5:0 | 0:4 | |
Süduva Marijampole (Lit.) | APOEL Nikósie | 3:1 | 0:1 | |
Olimpija Lublaň (Slov.) | Karabach (Ázerb.) | 0:1 | 0:0 | |
F91 Dudelange (Luc.) | Videoton Székesfehérvár (Maď.) | 1:1 | 1:2 | |
Drita (Kos.) | Malmö | 0:3 | 0:2 | |
Víkingur Göta (Faer. ostr.) | HJK Helsinky | 1:2 | 1:3 | |
Ludogorec Razgrad (Bulh.) | Crusaders (Sev. Ir.), | 7:0 | 2:0 | |
Cork City (Ir.) | Legia Varšava | 0:1 | 0:3 | |
Valur Reykjavík | Rosenborg Trondheim | 1:0 | 1:3 | |
Kukësi (Alb.) | Valletta (Malta) | 0:0 | 1:1 | |
Flora Tallinn | Hapoel Beerševa (Izr.) | 1:4 | 1:3 | |
Spartaks Jürmala (Lot.) | CZ Bělehrad | 0:0 | 0:2 | |
Alaškert (Arm.) | Celtic Glasgow | 0:3 | 0:3 | |
Trnava | Zrinjski Mostar (Bosna) | 1:0 | 1:1 | |
Astana | Sutjeska Nikšič (Č. Hora) | 1:0 | 2:0 |
Historie Ligy mistrů
Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu
2019: Tottenham - Liverpool 0:2
2018: Real Madrid - Liverpool 3:1
2017: Real Madrid - Juventus Turín 4:1
2016: Real Madrid - Atlético Madrid 1:1, 5:3 penalty
2015: Juventus Turín - FC Barcelona 1:3
2014: Real Madrid - Atlético Madrid 4:1 po prodloužení
2013: Bayern Mnichov - Borussia Dortmund 2:1
2012: Chelsea - Bayern Mnichov 1:1, na penalty 4:2
2011: Barcelona - Manchester United 3:1
2010: Inter Milán - Bayen Mnichov 2:0
2009: Barcelona - Manchester 2:0
2008: Manchester - Chelsea 1:1, 6:5 na penalty
2007: AC Milán - FC Liverpool 2:1
2006: FC Barcelona - FC Arsenal 2:1
2005: FC Liverpool - AC Milán 3:3, na pen. 3:2
2004: FC Porto - AS Monako 3:0
2003: AC Milán - Juventus Turín 0:0, na pen. 3:2
2002: Real Madrid - Bayer Leverkusen 2:1
2001: Bayern Mnichov - FC Valencie 1:1, na pen. 5:4
2000: Real Madrid - FC Valencie 3:0
1999: Manchester United - Bayern Mnichov 2:1
1998: Real Madrid - Juventus Turín 1:0
1997: Borussia Dortmund - Juventus Turín 3:1
1996: Juventus Turín - Ajax Amsterdam 1:1, na pen. 4:2
1995: Ajax Amsterdam - AC Milán 1:0
1994: AC Milán - FC Barcelona 4:0
1993: Olympique Marseille - AC Milán 1:0
1992: FC Barcelona - Sampdoria Janov 1:0 po prodl.