Výsledky pro obec Chodová Planá Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
46,92 %
volební účast |
|
Celkem se volí 15 zastupitelů
Legenda
6
4ANO
2Piráti
2KSČM
1SNK-CELK
Počet zvolených zastupitelů v obci
Tradice a budoucnost - ODS, NK (35,27 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 3 095 hlasů (obsadili 6 mandátů) | |
6 | |
Politické hnutí ANO 2011 (28 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 457 hlasů (obsadili 4 mandáty) | |
4 | |
Česká pirátská strana (13,13 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 152 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Komunistická strana Čech a Moravy (11,94 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 048 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Sdružení nezávislých kandidátů Sdružení pro Chodovou Planou (11,66 % hlasů)strana získala 1 023 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 |
Tradice a budoucnost - ODS, NK | 6 mandátů 35,27 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Luboš Hlačíkkandidátní listina: Tradice a budoucnost - ODS, NK | 311 |
2. | Ctirad Hirškandidátní listina: Tradice a budoucnost - ODS, NK | 311 |
3. | Sáša Sukkandidátní listina: Tradice a budoucnost - ODS, NK | 252 |
4. | Tomáš Marcinkandidátní listina: Tradice a budoucnost - ODS, NK | 185 |
5. | Ing. Richard Brümmerkandidátní listina: Tradice a budoucnost - ODS, NK | 192 |
6. | Tomáš Bendakandidátní listina: Tradice a budoucnost - ODS, NK | 226 |
Politické hnutí ANO 2011 | 4 mandáty 28 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Karel Bendakandidátní listina: Politické hnutí ANO 2011 | 223 |
2. | David Hankokandidátní listina: Politické hnutí ANO 2011 | 221 |
3. | Michal Vasilečkokandidátní listina: Politické hnutí ANO 2011 | 218 |
4. | Vlastimil Machoveckandidátní listina: Politické hnutí ANO 2011 | 196 |
Česká pirátská strana | 2 mandáty 13,13 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Josef Janochkandidátní listina: Česká pirátská strana | 128 |
2. | MVDr. Markéta Janochovákandidátní listina: Česká pirátská strana | 123 |
Komunistická strana Čech a Moravy | 2 mandáty 11,94 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Zdeňka Štěchovákandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 132 |
2. | Jindřich Janochkandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 105 |
Sdružení nezávislých kandidátů Sdružení pro Chodovou Planou | 1 mandát 11,66 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Marie Zítková, DiS.kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Sdružení pro Chodovou Planou | 105 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2014 | +/- | celkem 2018 | trend |
---|---|---|---|---|
Tradice a budoucnost - ODS, NK | 2 | +4 | 6 | |
Politické hnutí ANO 2011 | 0 | +4 | 4 | |
Česká pirátská strana | 0 | +2 | 2 | |
Komunistická strana Čech a Moravy | 2 | 0 | 2 | |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem | 3 | -2 | 1 | |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 5 | -5 | 0 | |
Sdružení ANO 2011, NK | 3 | -3 | 0 |
Zvolte obec | Účast |
---|---|
Benešovice | 57,78 % |
Bezdružice | 55,36 % |
Bor | 39,13 % |
Brod nad Tichou | 73,00 % |
Broumov | 71,29 % |
Cebiv | 61,33 % |
Ctiboř | 37,65 % |
Částkov | 72,63 % |
Černošín | 51,33 % |
Dlouhý Újezd | 70,20 % |
Erpužice | 56,01 % |
Halže | 53,07 % |
Horní Kozolupy | 62,25 % |
Hošťka | 63,67 % |
Chodová Planá | 46,92 % |
Chodský Újezd | 59,56 % |
Kladruby | 64,61 % |
Kočov | 38,93 % |
Kokašice | 40,70 % |
Konstantinovy Lázně | 59,10 % |
Kostelec | 39,91 % |
Kšice | 45,73 % |
Lesná | 34,31 % |
Lestkov | 49,04 % |
Lom u Tachova | 77,78 % |
Milíře | 36,82 % |
Obora | 85,83 % |
Olbramov | 66,67 % |
Ošelín | 54,55 % |
Planá | 41,22 % |
Prostiboř | 52,85 % |
Přimda | 47,82 % |
Rozvadov | 65,03 % |
Skapce | 48,86 % |
Staré Sedliště | 44,29 % |
Staré Sedlo | 64,08 % |
Stráž | 55,21 % |
Stříbro | 47,74 % |
Studánka | 66,25 % |
Sulislav | 61,76 % |
Svojšín | 47,81 % |
Sytno | 37,55 % |
Tachov | 41,42 % |
Tisová | 62,74 % |
Trpísty | 68,82 % |
Třemešné | 64,90 % |
Únehle | 63,73 % |
Vranov | 73,05 % |
Zadní Chodov | 71,57 % |
Záchlumí | 49,50 % |
Zhoř | 33,87 % |