iDNES.cz / Volby

  • Úterý 23. dubna 2024 Vojtěch

Výsledky pro obec Zlatá Koruna Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
62,39 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

14SNK-CELK

1KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

Sdružení nezávislých kandidátů obce Zlatá Koruna (50,85 % hlasů)
, strana získala 2 536 hlasů (obsadili 8 mandátů)
8
Nezávislí pro Zlatou Korunu, Rájov a Plešovice (37,16 % hlasů)
, strana získala 1 853 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
Komunistická strana Čech a Moravy (11,99 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 598 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Sdružení nezávislých kandidátů obce Zlatá Koruna8 mandátů
50,85 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Milan Štindl

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů obce Zlatá Koruna
pořadí na kandidátce: 1

40let, starosta obce, Zlatá Koruna
244
2.
Radek Moučka

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů obce Zlatá Koruna
pořadí na kandidátce: 2

35let, hasič, Rájov
236
3.
Václav Kamlach

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů obce Zlatá Koruna
pořadí na kandidátce: 3

55let, podlahář, Plešovice
177
4.
František Daněk

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů obce Zlatá Koruna
pořadí na kandidátce: 4

60let, vedoucí pracovník, Zlatá Koruna
163
5.
Mgr. Jindřich Špinar

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů obce Zlatá Koruna
pořadí na kandidátce: 5

51let, knihovník, Zlatá Koruna
220
6.
Zuzana Sojková

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů obce Zlatá Koruna
pořadí na kandidátce: 6

34let, jednatelka společnosti, Rájov
154
7.
Ing. Petr Kornatovský

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů obce Zlatá Koruna
pořadí na kandidátce: 7

35let, letecký mechanik, Plešovice
171
8.
Jiří Valvoda

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů obce Zlatá Koruna
pořadí na kandidátce: 8

46let, strojmistr, Zlatá Koruna
143
Nezávislí pro Zlatou Korunu, Rájov a Plešovice6 mandátů
37,16 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jaroslav Král

kandidátní listina: Nezávislí pro Zlatou Korunu, Rájov a Plešovice
pořadí na kandidátce: 1

32let, učitel na gymnáziu, Zlatá Koruna
191
2.
Ing. Jiří Matoušek

kandidátní listina: Nezávislí pro Zlatou Korunu, Rájov a Plešovice
pořadí na kandidátce: 2

46let, technický ředitel, Plešovice
133
3.
Ing. Radek Pomije

kandidátní listina: Nezávislí pro Zlatou Korunu, Rájov a Plešovice
pořadí na kandidátce: 3

43let, zástupce ředitele Lesy ČR, k. ř., Zlatá Koruna
155
4.
Václav Šváb

kandidátní listina: Nezávislí pro Zlatou Korunu, Rájov a Plešovice
pořadí na kandidátce: 4

52let, soukromý podnikatel, Zlatá Koruna
136
5.
PhDr. Pavel Král, Ph.D.

kandidátní listina: Nezávislí pro Zlatou Korunu, Rájov a Plešovice
pořadí na kandidátce: 5

42let, proděkan, učitel na vysoké škole, Zlatá Koruna
139
6.
Ing. Petr Gallistl

kandidátní listina: Nezávislí pro Zlatou Korunu, Rájov a Plešovice
pořadí na kandidátce: 10

44let, finanční analytik, Zlatá Koruna
136
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
11,99 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Miroslav Hofman

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

40let, dělník, Zlatá Koruna
102

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
7+714
Komunistická strana Čech a Moravy
2-11
Zvolte obec Účast
Benešov nad Černou 60,00 %
Besednice 65,75 %
Bohdalovice 51,08 %
Brloh 63,83 %
Bujanov 62,47 %
Černá v Pošumaví 55,49 %
Český Krumlov 36,42 %
Dolní Dvořiště 54,09 %
Dolní Třebonín 57,92 %
Frymburk 60,80 %
Holubov 62,49 %
Horní Dvořiště 59,69 %
Horní Planá 45,58 %
Hořice na Šumavě 58,69 %
Chlumec 76,81 %
Chvalšiny 42,99 %
Kájov 58,80 %
Kaplice 47,35 %
Křemže 51,63 %
Lipno nad Vltavou 66,23 %
Loučovice 39,11 %
Malonty 57,82 %
Malšín 69,23 %
Mirkovice 57,18 %
Mojné 70,11 %
Netřebice 53,25 %
Nová Ves 67,80 %
Omlenice 53,09 %
Pohorská Ves 68,29 %
Přední Výtoň 78,41 %
Přídolí 63,44 %
Přísečná 47,88 %
Rožmberk nad Vltavou 61,11 %
Rožmitál na Šumavě 66,88 %
Soběnov 74,65 %
Srnín 61,26 %
Střítež 59,35 %
Světlík 51,87 %
Velešín 46,22 %
Větřní 43,68 %
Věžovatá Pláně 81,37 %
Vyšší Brod 46,19 %
Zlatá Koruna 62,39 %
Zubčice 64,86 %
Zvíkov 72,58 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.