iDNES.cz / Volby

  • Úterý 23. dubna 2024 Vojtěch

Výsledky pro obec Vyšší Brod Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
46,19 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

7STAN+NK

4SNK-CELK

2ANO 2011

1KSČM

1KDU-ČSL

Počet zvolených zastupitelů v obci

Vyšší Brod I. (39,21 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 609 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
PERSPEKTIVA 2014 (15,76 % hlasů)
, strana získala 1 853 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Sdružení nezávislých kandidátů "PRO VYŠŠÍ BROD" (14,83 % hlasů)
, strana získala 1 743 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
ANO 2011 (13,53 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 591 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (8,92 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 049 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (7,74 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 910 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Vyšší Brod I.7 mandátů
39,21 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Milan Zálešák

kandidátní listina: Vyšší Brod I.
pořadí na kandidátce: 1

59let, starosta, Vyšší Brod
499
2.
Eva Maštalířová

kandidátní listina: Vyšší Brod I.
pořadí na kandidátce: 2

54let, směnárnice, Vyšší Brod
304
3.
Vanda Kotálová

kandidátní listina: Vyšší Brod I.
pořadí na kandidátce: 3

51let, zástupkyně ředitelky ZŠ a MŠ, Vyšší Brod
387
4.
Heike Voráčková

kandidátní listina: Vyšší Brod I.
pořadí na kandidátce: 4

43let, účetní, Vyšší Brod
279
5.
Richard Hurda

kandidátní listina: Vyšší Brod I.
pořadí na kandidátce: 5

36let, hasič, Vyšší Brod
321
6.
Josef Kovačík

kandidátní listina: Vyšší Brod I.
pořadí na kandidátce: 6

60let, technický pracovník, Vyšší Brod
276
7.
Mag. phil. Jiří Franc

kandidátní listina: Vyšší Brod I.
pořadí na kandidátce: 7

40let, podnikatel, Vyšší Brod
487
PERSPEKTIVA 20142 mandáty
15,76 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jaroslav Marek

kandidátní listina: PERSPEKTIVA 2014
pořadí na kandidátce: 1

36let, poradce, Vyšší Brod
196
2.
Mgr. Ing. Jindřich Hanzlíček, DiS.

kandidátní listina: PERSPEKTIVA 2014
pořadí na kandidátce: 2

51let, oční optik, Vyšší Brod
274
Sdružení nezávislých kandidátů "PRO VYŠŠÍ BROD"2 mandáty
14,83 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Robert Ouředník

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů "PRO VYŠŠÍ BROD"
pořadí na kandidátce: 1

41let, odborný referent, krajský úřad, Vyšší Brod
207
2.
MVDr. Tomáš Jaroš

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů "PRO VYŠŠÍ BROD"
pořadí na kandidátce: 2

37let, veterinární lékař, Vyšší Brod
220
ANO 20112 mandáty
13,53 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jan Grofek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

44let, lesní inženýr, Vyšší Brod
213
2.
Rudolf Bigas

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

42let, podnikatel, Vyšší Brod
197
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
8,92 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
JUDr. Luboš Dvořák

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

57let, OSVČ, Vyšší Brod
109
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová1 mandát
7,74 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Lukáš Kus

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

29let, referent ŽP, MěÚ Č.K., Vyšší Brod
109

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
Vyšší Brod I.
0+77
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
13-94
ANO 2011
0+22
Komunistická strana Čech a Moravy
2-11
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
0+11
Zvolte obec Účast
Benešov nad Černou 60,00 %
Besednice 65,75 %
Bohdalovice 51,08 %
Brloh 63,83 %
Bujanov 62,47 %
Černá v Pošumaví 55,49 %
Český Krumlov 36,42 %
Dolní Dvořiště 54,09 %
Dolní Třebonín 57,92 %
Frymburk 60,80 %
Holubov 62,49 %
Horní Dvořiště 59,69 %
Horní Planá 45,58 %
Hořice na Šumavě 58,69 %
Chlumec 76,81 %
Chvalšiny 42,99 %
Kájov 58,80 %
Kaplice 47,35 %
Křemže 51,63 %
Lipno nad Vltavou 66,23 %
Loučovice 39,11 %
Malonty 57,82 %
Malšín 69,23 %
Mirkovice 57,18 %
Mojné 70,11 %
Netřebice 53,25 %
Nová Ves 67,80 %
Omlenice 53,09 %
Pohorská Ves 68,29 %
Přední Výtoň 78,41 %
Přídolí 63,44 %
Přísečná 47,88 %
Rožmberk nad Vltavou 61,11 %
Rožmitál na Šumavě 66,88 %
Soběnov 74,65 %
Srnín 61,26 %
Střítež 59,35 %
Světlík 51,87 %
Velešín 46,22 %
Větřní 43,68 %
Věžovatá Pláně 81,37 %
Vyšší Brod 46,19 %
Zlatá Koruna 62,39 %
Zubčice 64,86 %
Zvíkov 72,58 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.