iDNES.cz / Volby

  • Sobota 18. května 2024 Nataša

Výsledky pro obec Brumov-Bylnice Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
50,69 %
volební účast

Celkem se volí 21 zastupitelů

Legenda

7SNK-CELK

7KDU-ČSL

3ČSSD

2ODS

1KSČM

1NEZ

Počet zvolených zastupitelů v obci

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (28,75 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 12 893 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
NEZÁVISLÍ PRO BEZPEČNOST, ZDRAVÍ, PROSPERITU (20,87 % hlasů)
, strana získala 9 359 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Česká strana sociálně demokratická (14,95 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 6 704 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
"Za zdravé město Brumov-Bylnice" (10,68 % hlasů)
, strana získala 4 787 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Občanská demokratická strana (9,29 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 4 164 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (5,65 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 535 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
NEZÁVISLÍ (5,29 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 372 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (4,52 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 025 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová7 mandátů
28,75 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Zdenek Blanař

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

60let, starosta města, Bylnice
962
2.
Mgr. Tomáš Naňák

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

40let, ředitel charity, Brumov
833
3.
Kamil Macek

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 3

44let, technik, Bylnice
781
4.
MVDr. Petr Hrnčiřík

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 4

49let, veterinární lékař, Bylnice
619
5.
Mgr. Josef Lysák

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 5

42let, učitel, Bylnice
709
6.
Bc. Radka Beňová

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 6

49let, referentka odboru sociálních věcí, Brumov
727
7.
Josef Ptáček

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 7

45let, dělník, Brumov
610
NEZÁVISLÍ PRO BEZPEČNOST, ZDRAVÍ, PROSPERITU5 mandátů
20,87 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
JUDr. Jaroslav Vaněk

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ PRO BEZPEČNOST, ZDRAVÍ, PROSPERITU
pořadí na kandidátce: 1

51let, bezpečnostní expert, Brumov
648
2.
Petr Lysák

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ PRO BEZPEČNOST, ZDRAVÍ, PROSPERITU
pořadí na kandidátce: 2

42let, předseda fotbalového klubu, Bylnice
535
3.
Jana Kostková

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ PRO BEZPEČNOST, ZDRAVÍ, PROSPERITU
pořadí na kandidátce: 3

41let, zdravotní sestra, Svatý Štěpán
482
4.
MUDr. Anna Turská

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ PRO BEZPEČNOST, ZDRAVÍ, PROSPERITU
pořadí na kandidátce: 4

57let, praktická lékařka, Brumov
479
5.
Miroslav Vaculčík

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ PRO BEZPEČNOST, ZDRAVÍ, PROSPERITU
pořadí na kandidátce: 5

51let, servisní technik, Bylnice
518
Česká strana sociálně demokratická3 mandáty
14,95 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Milena Kovaříková

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

56let, předsedkyně výboru Zastupitelstva Zlínského kraje, Brumov
619
2.
Luboš Surovec

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 3

55let, automechanik, Brumov
406
3.
Ludmila Hůdková

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 4

55let, správkyně městského muzea, Bylnice
419
"Za zdravé město Brumov-Bylnice"2 mandáty
10,68 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Miroslav Obadal

kandidátní listina: "Za zdravé město Brumov-Bylnice"
pořadí na kandidátce: 2

50let, správce hradu, Brumov
440
2.
Pavla Miklasová

kandidátní listina: "Za zdravé město Brumov-Bylnice"
pořadí na kandidátce: 3

42let, OSVČ, Brumov
435
Občanská demokratická strana2 mandáty
9,29 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Václav Bližňák

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

59let, místostarosta města, Brumov
422
2.
MUDr. Milan Švach

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 6

44let, privátní lékař, Brumov
377
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
5,65 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Evžen Krahula

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

57let, nezaměstnaný, Brumov
239
NEZÁVISLÍ1 mandát
5,29 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Rudolf Ritter

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 1

50let, učitel, Brumov
276

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
3+47
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
6+17
Česká strana sociálně demokratická
6-33
Občanská demokratická strana
3-12
Komunistická strana Čech a Moravy
2-11
NEZÁVISLÍ
0+11
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
000
Zvolte obec Účast
Bělov 57,08 %
Biskupice 53,52 %
Bohuslavice nad Vláří 69,14 %
Bohuslavice u Zlína 70,78 %
Bratřejov 62,64 %
Brumov-Bylnice 50,69 %
Březnice 58,55 %
Březová 73,58 %
Březůvky 64,31 %
Dešná 66,06 %
Dobrkovice 59,83 %
Dolní Lhota 75,81 %
Doubravy 68,16 %
Drnovice 66,28 %
Držková 55,18 %
Fryšták 49,64 %
Halenkovice 57,56 %
Haluzice 43,06 %
Horní Lhota 71,75 %
Hostišová 60,51 %
Hrobice 69,02 %
Hřivínův Újezd 45,47 %
Hvozdná 54,37 %
Jasenná 62,55 %
Jestřabí 66,27 %
Kaňovice 63,84 %
Karlovice 53,23 %
Kašava 66,71 %
Kelníky 51,08 %
Komárov 73,26 %
Křekov 65,04 %
Lhota 35,30 %
Lhotsko 37,27 %
Lípa 51,16 %
Lipová 71,28 %
Loučka 59,06 %
Ludkovice 61,71 %
Luhačovice 43,44 %
Lukov 58,83 %
Lukoveček 71,64 %
Lutonina 47,16 %
Machová 38,35 %
Mysločovice 66,53 %
Napajedla 43,24 %
Návojná 64,94 %
Nedašov 53,70 %
Nedašova Lhota 67,21 %
Neubuz 68,18 %
Oldřichovice 76,36 %
Ostrata 54,35 %
Otrokovice 36,84 %
Petrůvka 65,61 %
Podhradí 61,54 %
Podkopná Lhota 73,63 %
Pohořelice 58,57 %
Poteč 70,57 %
Pozlovice 60,32 %
Provodov 69,89 %
Racková 62,20 %
Rokytnice 75,56 %
Rudimov 70,00 %
Sazovice 66,72 %
Sehradice 71,67 %
Slavičín 44,29 %
Slopné 69,44 %
Slušovice 52,66 %
Spytihněv 61,35 %
Šanov 62,69 %
Šarovy 78,82 %
Štítná nad Vláří-Popov 56,66 %
Tečovice 52,91 %
Tichov 79,84 %
Tlumačov 45,11 %
Trnava 57,20 %
Ublo 68,00 %
Újezd 56,54 %
Valašské Klobouky 54,35 %
Velký Ořechov 77,65 %
Veselá 53,29 %
Vizovice 48,03 %
Vlachova Lhota 70,83 %
Vlachovice 65,91 %
Vlčková 62,70 %
Všemina 69,38 %
Vysoké Pole 58,08 %
Zádveřice-Raková 59,71 %
Zlín 38,84 %
Želechovice nad Dřevnicí 57,07 %
Žlutava 61,61 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.