Diskuze

Cyklokros ovládli Belgičané, Pospíšil devátý

Jedna cyklokrosová velmoc triumfovala, druhá úplně propadla. Světový šampionát v kategorii elite ovládli v jihoitalském Monopoli Belgičané, mezi prvními pěti závodníky nedojel nikdo jiný. Mistrem světa se stal čtyřiadvaceitletý Bart Wellens, s velkým odstupem za ním dojeli obhájce titulu Mario de Clercq a Erwin Vervecken. Naopak nejlepší Nizozemec dokončil závod až na čtrnáctém místě. Před něj se dostali dva čeští cyklokrosaři, devátý dojel Jiří Pospíšil a dvanáctý skončil Petr Dlask.

Mojžíšová

3. 2. 2003 16:54
Úspěch či neúspěch?
V kategorii juniorů a do 23let se čekalo asi více, ale v kategorii elite 9 a 12 míto je bezesporu úspěchem. Na Belgičany nikdo nemá. Škoda, že nestartoval Kamil Ausbuher, letošní sezona mu tak trochu nevyšla.
0 0
možnosti

martin

3. 2. 2003 9:54
????
5 x 14= 70+1 všichni nestaví plný počet lidí, kde je problém???
0 0
možnosti

petr

4. 2. 2003 16:54
Re: ????
nejak uplne nerozumim Martinovu problemu. zejmena tomu, jak vznikl vyraz 5x14... tak treba Belgicani startovali v sesti (nevim presne proc, ale mozna je vysadou zeme mistra sveta moznost vysilat na sampionat o jednoho zavodnika vice nez ostatni..) a vsichni urcite nestavi plny pocet lidi..