- Napište nám
- Kontakty
- Reklama
- VOP
- Osobní údaje
- Nastavení soukromí
- Cookies
- AV služby
- Kariéra
- Předplatné MF DNES
VÝSLEDKOVÁ TABULE | ||
Úterý 3. května | ||
Středa |
Hokej
VÍDEŇ, INNSBRUCK - MS
Skupina B (Innsbruck):
Kanada - Slovinsko 8:0 (3:0, 2:0, 3:0)
podrobnosti
USA - Lotyšsko 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
podrobnosti
Skupina D (Vídeň):
Kazachstán - Švýcarsko 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
podrobnosti
Česko - Německo 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
podrobnosti
Fotbal
LIVERPOOL (Velká Británie) - odvetné semifinálové utkání Ligy mistrů
FC Liverpool - FC Chelsea 1:0 (0:0)
podrobnosti
Volejbal
Jarní pohár, mezinárodní turnaj mužů a žen
Muži: Česko - Řecko 1:3 (20, -22, -13, -24)
Švédsko - Rakousko 3:1 (-19, 9, 21, 22).
Turecko - Slovensko 3:0 (17, 22, 14),
Bulharsko - Lotyšsko 3:1 (-24, 20, 22, 16).
Ženy:
Řecko - Dánsko 3:0 (20, 19, 22),
Švýcarsko - Švédsko 2:3 (- 19, -18, 20, 21, -12)
podrobnosti
Basketbal
NBA - 1. kolo play off
Východní konference: Washington - Chicago 106:99 (stav série 2:2)
Západní konference: Dallas - Houston 103:100 (stav série 3:2), Denver - San
Antonio 115:126 po prodl. (1:3).
Podrobnosti
Stolní tenis
ŠANGHAJ (Čína) - MS
Muži
Dvouhra - 3. kolo:
Ma Lin (2-Čína) - Korbel (ČR) 4:3 (-11, 7, -10, 7, -11, 7, 9).
Čtyřhra - čtvrtfinále: Ma Lin, Čchen Čchi (1-Čína) - Čchuan Čchih Jüan, Čch'ang
Pcheng Lung (Tchaj-wan) 4:2 (-8, -8, 2, 5, 2, 6), Süss, Boll (Něm.) - Blaszczyk, Wang Ceng-i (Pol.) 4:1 (4, -9, 5, 7, 10), Kchung Ling-chuej, Wang Chao (3-Čína) - Leung Čchu-jen, Čcheng Juk (Hongkong) 4:1 (3, 7, 5, -9, 8), Wang Li-čchin, Jen Sen (2-
Čína) - I Čung-u, Ryu Sung-min (Korea) 4:1 (-11, 4, 12, 3, 5).
Ženy
Čtyhra - čtvrtfinále: Wang Nan, Čang I-ning (1-Čína) - Fužinumaová, Fukuharaová
(Jap.) 4:0 (3, 9, 9, 3), Čang Žuej, Tchie Je-na (4-Hongkong) - Lau Suej-fej, Sung Ah-sim (Hongkong) 4:1 (8, 5, 9, -11, 3), Paj Jang, Kuo Jen (3-Čína) - Batorfiová, Tothová (Maď.) 4:0 (7, 7, 8, 6), Niou Ťian-feng, Kuo Jüe (2-Čína) - Borošová, Vaidová (Chorv.)
4:1 (6, 2, -11, 7, 2).
Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále: Wang Li-čchin, Kuo Jüe (2-Čína) - Schlager, Liou Ťia (Rak.) 4:0 (7, 4, 3, 6), Čchiou I-kche, Cchao Čen (Čína) - Wang Chao, Wang Nan (1-Čína) 4:3 (5, -2, 9, -8, 8, -7, 6), Liou Kuo-čeng, Pai Jang - Chao Šuaj, Niou Ťian-feng (všichni Čína) 4:0 (8, 8, 8, 9), Jen Sen, Kuo Jen (Čína) - Kišikawa, Fužinumaová (Jap.) 4:1 (4, 5, -11, 14, 7).
Podrobnosti
Baseball
Zámořská MLB
Americká liga: Baltimore - Toronto 2:6 (ve 12. směně), Detroit - Boston 8:3, Tampa Bay - NY Yankees 2:6, Oakland - Texas 2:3, Seattle - LA Angels 0:5.
Národní konference: Cincinnati - St. Louis 9:10, Houston - Pittsburgh 11:4, NY
Mets - Philadelphia 5:1, San Diego - Colorado 5:4, LA Dodgers - Washington 2:6, Arizona - San Francisco 8:9 (v 10. směně).
Tenis
ŘÍM - Turnaj mužů série Masters
Dvouhra - 1. kolo:
Štěpánek (15-ČR) - Ančič (Chorv.) 6:1, 6:7 (5:7), 6:3, Chela (Arg.) - Llodra (Fr.) 6:4, 6:4, Kiefer - Haas (oba Něm.) 6:3, 6:1, Martin (Šp.) - Schüttler (Něm.) 6:0, 1:0 skreč.,
Safin (2-Rus.) - Novák (ČR) 6:7 (3:7), 6:1, 6:1, Santoro (Fr.) - Nalbandian (8-Arg.) 6:4, 1:6, 6:4, Coria (9-Arg.) - Gonzalez (Chile) 7:6 (7:5), 5:7, 6:4, Caňas (11-Arg.) - Pavel
(Rum.) 7:5, 6:2, Benneteau (Fr.) - Robredo (13-Šp.) 6:1, 6:0, Horna (Peru) - Mayer (Něm.) 4:6, 6:3, 7:5, Gaudio (3-Arg.) - Beck (SR) 6:4, 6:3, Nadal (5-Šp.) - Južnyj (Rus.) 6:0, 6:2, Ljubičič (12-Chorv.) - O. Rochus (Belg.) 6:3, 6:3, Massu (Chile) - Mathieu (Fr.) 6:0, 6:4, Volandri (It.) - El Aynaoui (Mar.) 6:0, 6:2, Starace (It.) - Moya (7-Šp.) 6:4, 7:6 (9:7).
Čtyřhra - 1. kolo:
J. Johansson, Safin (Švéd./Rus.) - Čermák, Friedl (ČR) 6:1, 6:4.
Podrobnosti
BERLÍN - Turnaj žen
Dvouhra - 1. kolo:
Peschkeová (ČR) - Zvonarevová (5-Rus.) 6:2, 6:0, Schruffová (Něm.) - Chládková (ČR) 1:6, 7:5, 6:4, Randriantefyová (Madag.) - Dechyová (9-Fr.) 7:5, 6:1, Dulková (Arg.) - Hantuchová (15-SR) 6:4, 6:4, Smašnovová (Izr.) - Kostaničová (Chorv.) 6:3, 6:2, Shaughnessyová (USA) - Průšová (ČR) 4:6, 6:3, 7:6 (7:0), Lichovcevová (10-Rus.) - Klöselová (Něm.) 7:5, 7:6 (7:0), Clijstersová (11-Belg.) - Fedaková (Ukr.) 6:1, 6:0, Jankovičová (13-SČH) - Obzilerová (Izr.) 6:3, 6:3, Safinová (Rus.) - Ivanovičová (SČH) 6:1, 6:4, Kirilenková (Rus.) - Zuluagaová (Kol.) 6:3, 6:1, Petrovová (6-Rus.) - Koukalová (ČR) 7:5, 6:4, Šuaj Pcheng (Čína) - Ventová-Kabchiová (Venez.) 6:1, 6:2.
Podrobnosti
RABAT (Maroko) - Turnaj žen
Dvouhra - 1. kolo:
Paštiková (ČR) - Camerinová (3-It.) 6:2, 6:4, Li Na (1-Čína) - Prattová (Austr.) 6:0, 6:0, Llagosteraová-Vivesová (2-Šp.) - Múhtazínová (Mar.) 6:3, 6:4, Garbinová (4-It.)
- Cervanová (SR) 7:6 (7:2), 4:6, 6:2, Tanasugarnová (5-Thaj.) - Savčuková (Ukr.) 6:0, 6:3, Čeng Ťie (6-Čína) - Castaňová (Kol.) 5:7, 7:5, 6:4, Schaulová (8-Luc.) - Sanchezová-Lorenzová (Šp.) 6:2, 6:4, Loitová (Fr.) - Bammerová (Rak.) 7:6 (7:5), 6:3,
Dokičová (SČH) - Kurhajcová (SR) 6:2, 6:2, Drakeová (Kan.) - Adr. Serraová-Zanettiová (It.) 6:2, 6:2, Jen C' (Čína) - Uberoiová (USA) 6:4, 6:2.
Podrobnosti
OSTRAVA - Prosperita Open, tenisový challenger mužů
Dvouhra - 1. kolo: Tipsarevič (1-SČH) - Fitz (Něm.) 5:7, 6:3, 6:2, Tabara (2-ČR)
- Garcia (Chile) 6:3, 6:1, Ulihrach (4-ČR) - Cakl (ČR) 6:3, 6:7 (6:8), 6:1, Mahut (5-Fr.) - Beljajev (SR) 6:0, 6:0, Waske (6-Něm.) - Šnobel (ČR) 6:1, 6:3, Norman (8-Belg.) - M. Lopez (Šp.) 6:1, 6:2, Minář (ČR) - Bastl (Švýc.) 7:6 (7:4), 7:6 (7:5), Vacek (ČR) - Brighten (Brit.) 6:0, 6:0, Tuksar (Chorv.) - Vejmělka (ČR) 6:1, 6:2, Devilder (Fr.) - Mertiňák (SR) 6:7 (5:7), 6:4, 6:1, Fraile (Šp.) - Chiudinelli (Švýc.) 6:3, 1:0 skreč.
Motorismus
Motoristické výsledky najdete ZDE
Cyklistika
VIGO (Španělsko) - Úvodní závod Světového poháru ve sjezdu na horských kolech Muži: 1. Peat (Brit.) 2:25,80, 2. Minnaar (JAR) -2,87, 3. Hill -4,59, 4. Hannah -4,60, 5. Rennie (všichni Austr.) -7,39, 6. Barel (Fr.) -7,44, ...33. Hynčica -16,08, 36. Vágner -17,09, 55. Tatarkovič (všichni ČR) -21,16.
Ženy: 1. Jonnierová (Fr.) 2:55,72, 2. Moseleyová (Brit.) -0,41, 3. Pruittová (USA) -5,63.
TRAISMAUER (Rakousko) - Uniqa Classic, 1. etapa (189 km):
1. Fischer (Braz.) 4:46:20 hod., 2. Riebenbauer (Rak.), 3. Gasparotto (It.), 4. Krzezowiec (Pol.), 5. Rigotto (It.), 6. Summer (Rak.), ...15. Heřman, 40. Váňa, 52. Sosenka, 71. Vrána, 73. Barta, 77. Mareš všichni stejný čas, 89. Soukup, 95. Pavlíček
(všichni ČR) oba -10:08.
Průběžné pořadí: 1. Sosenka 4:56:27 hod., 2. Fischer -3, 3. Gasparotto -5, 4.
Liese (Něm.) -9, 5. Grivko (Ukr.), 6. Visconti (It.) oba -10, ...39. Barta -36, 67. Váňa -55, 72. Vrána -1:03, 77. Mareš -1:11, 81. Heřman -1:17, 92. Soukup -11:19, 93. Pavlíček -11:22.
Triatlon
ST. CROIX (USA) - závod na polovičních ironmanských tratích
Muži: 1. Reed (N. Zél.) 4:10:41 hod., 2. Cunningham -2:20, 3. McCormack (oba Austr.) -5:31, ...15. Vabroušek (ČR) -24:46.
Ženy: 1. Zeigerová (USA) 4:44:47, 2. Caveová (Brit.) -22, 3. Bentleyová (Kan.) -1:42.
Pondělí 2. května
Středa 4. května