Nečekala jsem, že budu mít ve Hře o trůny sexuální scénu, říká Williamsová

  14:04aktualizováno  14:04
Herečka Maisie Williamsová (22) se svěřila s tím, že sexuální scéna v seriálu Hra o trůny, kde se objevila nahá, byla pro ni samotnou ve scénáři velkým překvapením. Ještě horší prý však pro představitelku Aryi Starkové bylo, když zmiňovanou epizodu viděli její rodiče a sourozenci.

V druhé epizodě osmé řady seriálu Hra o trůny se představitelka Aryi Starkové herečka Maisie Williamsová objevila před kamerou v jedné ze scén úplně nahá.

Fotogalerie

Mnoho fanoušků tato scéna překvapila a pobouřila. Herečka se v seriálu objevuje v jedné z hlavních rolí od svých jedenácti let. Mnozí diváci proto nečekanou sexuální scénu nepřijali z toho důvodu, že postava Aryi, kterou viděli v průběhu několika posledních let dospívat, je pro ně stále ještě dítětem a vnímají ji spíše jako svou mladší sestru.

Někteří se přiznali, že po zhlédnutí epizody dokonce okamžitě hledali na internetu skutečný věk dvaadvacetileté herečky. Na Googlu tak začalo trendovat vyhledávání spojení „Maisie Williams age“.

„Píšete, že pro vás bylo nepříjemné se na tuto scénu dívat. Věřte tomu, že pro mě bylo mnohem horší vědomí, že ji viděli i moji rodiče a mých šest sourozenců. Trapas,“ svěřila se herečka v příspěvku na Twitteru.

„Brzy zemřeme. Chtěla bych vědět, jaké to je, než se to stane,“ řekla Arya předtím, než v seriálu svedla svého dlouholetého přítele Gendryho. Mnoho fanoušků herečky a její seriálové postavy ocenilo, že Arya vzala situaci do svých rukou a rozhodla se přijít o panenství ve chvíli, kdy sama uznala za vhodné.

Představitelé postav ze seriálu Hra o trůny (zleva Nikolaj Coster-Waldau,...

Představitelé postav ze seriálu Hra o trůny (zleva Nikolaj Coster-Waldau, Maisie Williamsová, Emilia Clarkeová, Sophie Turnerová a Kit Harrington) pózují s cenami Emmy (18. září 2016).

Williamsová v jednom z rozhovorů přiznala, že když jí producenti předali scénář ke druhé epizodě osmé řady, myslela si nejdříve, že si z ní jen utahují. Poté, co ji tvůrci ubezpečili, že sexuální scéna je skutečná, herečku to prý polekalo a její první reakcí bylo, že musí okamžitě začít chodit do posilovny.

Poslední řada Hry o trůny odstartovala 14. dubna 2019. Podle časopisu Variety stála každá z posledních šesti epizod osmé série neuvěřitelných patnáct milionů dolarů, což v přepočtu vychází na 331 milionů korun za jeden díl.

Autor:

Nejčtenější

Fotbalista Jan Koller se rozvádí. V Bratislavě ukázal novou přítelkyni

Jan Koller s manželkou Hedvikou na belgické Zlaté kopačce (2011)

Fotbalista Jan Koller (46) potvrdil, že se po patnácti letech rozvádí se svou manželkou Hedvikou Kollerovou (44). Na...

Řepka dostal výzvu k nástupu do věznice. Soud mu dal týden

Tomáš Řepka

Bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka obdržel od soudu výzvu k nástupu do výkonu trestu odnětí svobody. Nastoupit...

Člověk musí mít prostor smířit se s umíráním, míní Jitka Čvančarová

Jitka Čvančarová

Daří se jí. Herečka Jitka Čvančarová (41) má skvělého manžela, krásný dům, úžasné děti, úspěšné role. Přestože může na...

Řepku čeká nástup do vězení. Předtím byl za matkou a dal televizi rozhovor

Tomáš Řepka při rozhovoru pri primácký TopStar (Praha, 26. května 2019)

Bývalého fotbalistu Tomáše Řepku (45) čeká nástup do ruzyňské věznice. Za zpronevěru a pornoútoky na exmanželku stráví...

Nechci, aby má dcera spala s každým režisérem, říká Michal Suchánek

Michal Suchánek s dcerou Berenikou Suchánkovou v Show Jana Krause (2019)

Herec Michal Suchánek (53) v Show Jana Krause prozradil, proč ho kdysi nechtěli vzít na konzervatoř. Jeho dcera...

Další z rubriky

Čaroděj Gandalf a mutant Magneto Ian McKellen slaví osmdesátiny

Ian McKellen na premiéře filmu Hobit: Neočekávaná cesta (Londýn, 12. prosince...

Britský herec Ian McKellen, který se proslavil rolí čaroděje Gandalfa ve velkofilmech Pán prstenů a Hobit, slaví 25....

Ztratit rodiče jako hodně mladý je obrovská bolest, řekl princ William

Princ William (Londýn, 15. května 2019)

Princ William (36) dlouhodobě podporuje organizace pomáhající lidem s depresemi a psychickými problémy. V rámci jednoho...

Výlet Trumpovy dcery do Cannes stál Američany půl milionu korun

Tiffany Trumpová s otcem Donaldem Trumpem (22. 4. 2019)

Dcera amerického prezidenta Donalda Trumpa (72) Tiffany (25) vyrazila s přítelem Michaelem Boulosem (26) na filmový...

Najdete na iDNES.cz