Chcete si zalovit a zastřelit kachnu nebo vlka? Zkuste Deer Hunter 2014

  8:57aktualizováno  8:57
Nejnovější lovecký simulátor se chlubí hromadou zvířat, slušným množstvím zbraní i lákavou grafickou stránkou. Připravte si však nějaké finance, budete je potřebovat.
75

Deer Hunter 2014

Platforma: Android, iOS

  • Velké množství lovné zvěře
  • Dostatečný arsenál
  • Technické zpracování
  • Bez mikroplateb zdlouhavé
  • Rušivé reklamy
  • Dlouhé načítací doby

Série Deer Hunter už není několik let dostupná pouze pro osobní počítače a konzole, ale snaží se zabodovat i na mobilních zařízeních. A docela se jí daří. Aktuálně se objevuje nový díl Deer Hunter 2014. Fanoušky lovu pravděpodobně potěší, ale objevuje se několik záporů, které celkový zážitek mírně kazí.

Deer Hunter 2014

Deer Hunter 2014

Premisa hry asi ochránce zvířat nepotěší, jde hlavně a především o likvidování desítek různých druhů zvířat.

V Deer Hunter existuje několik typů loveckých úkolů, ale všechny mají společné to, že je v nich nutno zabít určenou zvěř. Někdy je na vás, jak to uděláte, jindy jsou stanoveny podmínky, například nutnost zasáhnout určitý orgán.

Je také důležité vybrat si vhodnou zbraň. V určitých momentech je lepší puška s několikanásobným přiblížením, jindy se hodí spíše brokovnice, která je schopna pokrýt větší prostor.

Zbraní je dostupných relativně dost a každá se dá ještě vylepšovat. Což je nezbytné, protože některé úkoly jsou přístupné jen ve chvíli, kdy vaše zbraň splňuje určitá specifika. Za vylepšování samozřejmě platíte. K dispozici jsou dva druhy měny. Jedna je odměnou za splněné úkoly a pak jsou tu ještě zlaté mince. Pár jich dostanete poté, co poskočíte na vyšší úroveň, ale větší množství se dá získat pouze nákupem za skutečné peníze.

Fotogalerie

Ze začátku se nezdá, že by bylo potřeba je investovat, ale později zjistíte, že bez nich se Deer Hunter 2014 stane zdlouhavou záležitostí.

Například vstup do každé lovecké akce vyžaduje trochu energie ze speciálního ukazatele, který se rychle vyprazdňuje. Doplní se sice samovolně, ale trvá to. Rychlejší je zaplatit za jeho nabití zlatými mincemi. Taktéž některé nové zbraně je možné koupit jen za nemálo zlaťáků.

Právě zdlouhavost bez investování reálné měny je jednou z největších nepříjemností. Dojem trošku zkazí i dlouhé načítání a časté reklamy a nepotěší ani nutnost neustálého připojení k internetu. Naopak radost udělá přívětivé ovládání a velmi slušná technická stránka.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

75 %

Čtenáři

77 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 1107 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Otestuje své logické myšlení. A zaplatit můžete, jen pokud chcete

Mekorama

Mekorama je možná trochu nepřehledná, ale jinak hodně povedená hra, která vyzkouší funkčnost vašich mozkových závitů.

Swordbreaker je klasická adventura okořeněná o pořádnou dávku brutality

Swordbreaker The Game

Pamatujete na textové adventury, ve kterých stačila jedna špatná volba a hra skončila? Swordbreaker vám je připomene.

Naskočte si na motorku, je to zadarmo

Traffic Rider

Nejdříve zklamání pro ty, kteří čekají klasické závody. V tomto případě nejsou vašimi soupeři jiní jezdci na motorkách,...

Najdete na iDNES.cz