4. utkání čtvrtfinálové série komentuje Jaroslav Martínek

39:50
Ihned mohl kontrovat Uram, ale ani nadvakrát se přes Fraňka neprosadil.
39:27
Slavia vyrovnává na 2:2. Graňák si obranném pásmu všiml, že na pravém křídle je rozjetý Beránek, který si najel k pravému kruhu a vypálil ke vzdálenější tyči.
38:15
Slavia nestíhá. Pucher dvakrát zahrozil zpoza branky. Nejdřív nahodil před Fraňka, aby si slávistický brankář srazil sám do klece. To se ale nepovedlo. Podruhé nahrál mezi kruhy Barusovi, který pálil bez přípravy, ale Franěk Slavii podržel. Ta hraje v posledních minutách velice špatně.
37:00
Slavia se snaží o tlak, ale je platonický. Trenér Růžička se snaží oživit hru kanadským střídáním, tzn. že hráče točí a útoky často mění.
34:24
Franěk v pohodě chytá Snopkovo nahození od modré.
33:18
První slávistický útok se dostal do tlaku, ale vytěžil z něj jen Kadlecovo nahození a další nevýrazné střely. Hosté dobře brání.
32:12
Po rychlém brejku se před Dubou objevil Vodrka, ale u levé tyčky nedokázal zakončit.
31:37
Znojmo se ubránilo. Beránek dostal křižnou přihrávku od Pojkara, ale z pravého kruhu nedokázal vypálit tak, aby ohrozil Dubu.
29:37
Slavia má příležitost k vyrovnání. Tomica vyvážel puk z pásma a u znojemské střídačky ho podrazil Barus.
29:01
Kučera zachytil puk v útočném pásmu a dostal se ke střele, ale trefil jen Dubu.
28:48
Domácí trenéři zamíchali se sestavou. S Martincem a Antošem hraje Klepiš, čtvrtý útok hraje ve složení: Ivan, Krátoška, Tomica.
28:12
Graňák se snažil obloučkem vyhodit z obranného pásma, kotouč zachytil Pardavý, ale bylo odpískáno zakázané uvolnění. Znojmo se lepším týmem, přehrává i elitní slávistickou formaci, má lepší pohyb.
27:02
Po delším čase Dubův zákrok, který raději puk přidržel po Kadlecově nahození před dotírajícími Martincem a Antošem.
26:14
Slavia v obraně zmatkuje. Třetí gól měl na hokejce Pardavý, který vypálil od levého kruhu. Trenér Růžička si vybírá oddechový čas.
25:39
Hosté zápas bleskově otáčí a vedou 2:1. Po znojemském ofsajdu se vhazovalo ve středním pásmu, buly vyhrál Rataj, rozehrál na Snopka, který podél levého hrazení zatáhl puk do pásma a z těžkého úhlu vypálil na Fraňkovu branku a puk prošel do sítě.
24:37
Znojmo přidalo na aktivitě a vykoledovalo si faul, na trestnou lavici putuje Antoš za hákování.
24:00
Znojmo vyrovnává na 1:1. Na modrou dostal od Benáka přesnou přihrávku Plášek, překvapivě se rozhodl pro nájezd, z kterého sám před Fraňkem skóroval nekompromisně pod horní tyčku.
23:21
Barus dojel vyhozený puk, vrátil ho na modrou na Soudka, který pohotově vystřelil, ale Franěk jeho pokus ztlumil hrudník a okamžitě rozehrál.
21:40
Rataj vystihl slávistkou rozehrávku, poslal dopředu na Pardavého, který mezi kruhama slabě vystřelil a brankář Franěk v pohodě vyrazil betonem do rohu.
20:36
Hosté se ubránili a jsou v plném počtu. Šanci měl Hruška, který tečoval Kučerovo nahození nad Dubovu branku.
20:01
20:00
Konec první třetiny. Slavia bude hrát ve druhé třetině ještě 27 vteřin přesilovku. Těsně před sirénou měl dobře rozehranou akci Sup, který se protihráče zbavil efektní stahovačkou, ale nepřesně přihrál.
19:41
Drtivý nápor Slavie skončil naštěstí pro Znojmo přerušením hry. Hostující obrana v čele s Dubou nevěděla kam dřív skočit.
19:00
Novákovu ránu Duba nepokryl, ale ani Äntoš, ani Vondrka kotouč nedokázali puk propasírovat do sítě.
18:27
Po Vondrkově chytrém přiťuknutí ve středním pásmu najížděl na Dubu domácí obránce Novák, ale k zakončení se nedostal, protože ho zahákoval Mojžíš a je vyloučen na dvě minuty.
17:25
Urputně se bojuje převážně o střední pásmo. Dost hráčů končí po tvrdých, ale čistých soubojích na ledě, brankáři jsou bez práce.
15:53
Slavia se ubránila a je v plném počtu. Největší šanci měl Haviř, ale Franěk jeho střelu viděl a v pohodě ji pokryl. V druhé části přesilovky se domácím dařilo vyhazovat.
13:53
Slavia se bude bránit. Pojkar přehnal za brankou důraz, přimáčknul k mantinelu Erata a je vyloučen za nedovolené bránění.
13:44
Franěk efektním semaforem zastavil Pardavého střelu, když předtím ujel po levém křídle Plášek.