Krátce předtím se rovněž v početní výhodě střelecky prosadil obránce Balašichy Filip Novák.
V přesilovce skóroval i další český bek Jiří Marušák, který taktéž brankou v poslední třetině přispěl k vítězství Novokuzněcku 5:2 nad mistrovskou Kazaní.
Gól a přihrávku si připsal Jaroslav Bednář z Nižného Novgorodu. Ten už ve čtvrté minutě prohrával s Viťazem Čechov 0:2, ale český útočník se dvěma body záhy postaral o vyrovnání.
Dramatický duel pak v 56. minutě rozhodl Nikitěnko brankou na konečných 5:4 pro domácí Torpedo.
Kontinentální hokejová liga:
Chabarovsk - Togliatti 3:1
Novokuzněck - Kazaň 5:2 (za domácí Marušák 1+0)
Novosibirsk - Nižněkamsk 2:3
Jekatěrinburg - Jaroslavl 3:6 (za hosty Vašíček 0+1)
Magnitogorsk - Balašicha 3:2 (Kudrna 1+0 - F. Novák 1+0)
Čeljabinsk - Spartak Moskva 4:3 po SN
Nižnij Novgorod - Viťaz Čechov 5:4 (za domácí Bednář 1+1).
Bobrovova divize:
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Petrohrad | 19 | 12 | 2 | 1 | 4 | 65:35 | 41 |
2. | Dynamo Moskva | 20 | 12 | 0 | 2 | 6 | 62:53 | 38 |
3. | Spartak Moskva | 19 | 9 | 1 | 1 | 8 | 57:55 | 30 |
4. | CSKA Moskva | 16 | 6 | 4 | 1 | 5 | 41:38 | 27 |
5. | Dinamo Minsk | 17 | 6 | 1 | 0 | 10 | 38:50 | 20 |
6. | Dinamo Riga | 18 | 5 | 0 | 2 | 11 | 49:65 | 17 |
Charlamovova divize:
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Magnitogorsk | 19 | 15 | 1 | 0 | 3 | 62:33 | 47 |
2. | Nižněkamsk | 20 | 10 | 1 | 2 | 7 | 64:68 | 34 |
3. | Čeljabinsk | 18 | 7 | 2 | 1 | 8 | 56:61 | 26 |
4. | Togliatti | 19 | 7 | 0 | 4 | 8 | 47:54 | 25 |
5. | Kazaň | 19 | 5 | 4 | 1 | 9 | 45:52 | 24 |
6. | Jekatěrinburg | 20 | 4 | 2 | 0 | 14 | 40:60 | 16 |
Černyševova divize:
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Ufa | 20 | 12 | 2 | 3 | 3 | 75:45 | 43 |
2. | Omsk | 18 | 11 | 0 | 2 | 5 | 50:34 | 35 |
3. | Barys Astana | 19 | 7 | 2 | 5 | 5 | 52:53 | 30 |
4. | Novokuzněck | 19 | 6 | 2 | 2 | 9 | 41:54 | 24 |
5. | Novosibirsk | 19 | 3 | 5 | 2 | 9 | 54:58 | 21 |
6. | Chabarovsk | 19 | 5 | 2 | 1 | 11 | 41:59 | 20 |
Tarasovova divize:
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Jaroslavl | 19 | 8 | 3 | 2 | 6 | 64:52 | 32 |
2. | Balašicha | 18 | 9 | 0 | 3 | 6 | 53:54 | 30 |
3. | Nižnij Novgorod | 19 | 8 | 2 | 0 | 9 | 55:53 | 28 |
4. | Atlant Mytišči | 17 | 8 | 0 | 1 | 8 | 45:43 | 25 |
5. | Čerepovec | 18 | 4 | 3 | 2 | 9 | 39:43 | 20 |
6. | Viťaz Čechov | 19 | 5 | 1 | 2 | 11 | 50:73 | 19 |
FINSKO
Ilves Tampere - Blues Espoo 2:3 v prodl.
KalPa Kuopio - Hämeenlinna 2:3
Tabulka
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Lukko Rauma | 15 | 12 | 1 | 1 | 1 | 53:25 | 39 |
2. | KalPa Kuopio | 17 | 9 | 1 | 3 | 4 | 48:36 | 32 |
3. | TPS Turku | 15 | 8 | 3 | 0 | 4 | 53:40 | 30 |
4. | Hämeenlinna | 16 | 7 | 1 | 3 | 5 | 38:36 | 26 |
5. | IFK Helsinky | 15 | 7 | 1 | 1 | 6 | 49:42 | 24 |
6. | Kärpät Oulu | 15 | 6 | 2 | 1 | 6 | 42:45 | 23 |
7. | Ilves Tampere | 16 | 7 | 0 | 1 | 8 | 44:43 | 22 |
8. | Blues Espoo | 16 | 6 | 1 | 2 | 7 | 43:46 | 22 |
9. | Tappara Tampere | 15 | 6 | 1 | 2 | 6 | 42:46 | 22 |
10. | Ässät Pori | 15 | 3 | 5 | 1 | 6 | 45:49 | 20 |
11. | Jyväskylä | 15 | 5 | 1 | 1 | 8 | 43:44 | 18 |
12. | Pelicans Lahti | 15 | 4 | 2 | 2 | 7 | 40:55 | 18 |
13. | SaiPa Lappeenranta | 16 | 4 | 0 | 2 | 10 | 34:48 | 14 |
14. | Jokerit Helsinky | 15 | 3 | 2 | 1 | 9 | 30:49 | 14 |
SLOVENSKO, 17.kolo
Martin - Spišská Nová Ves 3:2 v prodl. (za domácí Appel 1+0, Říha 0+1)
Zvolen - Poprad 1:3
Žilina - Trenčín 6:1 (Vala 1+0, Škoda 0+1 - Paroulek 1+0, Valčák 0+1) Košice - Banská Bystrica 4:6
Slovan Bratislava - Liptovský Mikuláš 6:1
Tabulka
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Slovan Bratislava | 16 | 14 | 1 | 0 | 1 | 72:24 | 44 |
2. | Skalica | 15 | 10 | 1 | 1 | 3 | 57:43 | 33 |
3. | Banská Bystrica | 16 | 8 | 4 | 1 | 3 | 53:40 | 33 |
4. | Martin | 16 | 7 | 2 | 3 | 4 | 51:49 | 28 |
5. | Spišská Nová Ves | 16 | 7 | 1 | 2 | 6 | 56:55 | 25 |
6. | Košice | 16 | 7 | 1 | 1 | 7 | 52:45 | 24 |
7. | Žilina | 15 | 4 | 5 | 0 | 6 | 49:45 | 22 |
8. | Nitra | 15 | 5 | 3 | 0 | 7 | 43:39 | 21 |
9. | Zvolen | 16 | 5 | 0 | 4 | 7 | 40:44 | 19 |
10. | Poprad | 15 | 5 | 0 | 2 | 8 | 42:48 | 17 |
11. | Trenčín | 16 | 5 | 0 | 2 | 9 | 45:57 | 17 |
12. | Liptovský Mikuláš | 15 | 3 | 1 | 3 | 8 | 40:63 | 14 |
13. | Slovensko 20 | 15 | 2 | 0 | 0 | 13 | 31:79 | 6 |
ŠVÉDSKO, 13. kolo:
Djurgaarden - Skelleftea 2:3 (za hosty Tenkrát 1+0)
Färjestad - Frölunda 1:1
HV 71 - Rögle 5:3
MODO Hockey - Timra 3:2 v prodl.
Tabulka
Z | V | VP | R | PP | P | S | B | ||
1. | HV 71 | 14 | 10 | 1 | 0 | 0 | 3 | 61:36 | 32 |
2. | Skelleftea | 13 | 9 | 0 | 0 | 1 | 3 | 36:27 | 28 |
3. | Färjestad | 13 | 8 | 0 | 1 | 1 | 3 | 30:34 | 26 |
4. | Lulea | 13 | 5 | 2 | 0 | 1 | 5 | 37:32 | 20 |
5. | Djurgaarden | 14 | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 | 37:35 | 20 |
6. | Linköping | 13 | 6 | 0 | 1 | 0 | 6 | 35:28 | 19 |
7. | Brynäs | 13 | 3 | 2 | 4 | 0 | 4 | 27:25 | 17 |
8. | Frölunda | 13 | 5 | 0 | 2 | 0 | 6 | 32:40 | 17 |
9. | Södertälje | 13 | 4 | 1 | 1 | 1 | 6 | 29:40 | 16 |
10. | Rögle | 13 | 4 | 1 | 0 | 1 | 7 | 31:37 | 15 |
11. | Timra | 13 | 2 | 0 | 1 | 4 | 6 | 33:41 | 11 |
12. | MODO Hockey | 13 | 1 | 3 | 1 | 0 | 8 | 27:40 | 10 |
ŠVÝCARSKO, 19.kolo
Curych - Lugano 6:7 po sam. nájezdech
Davos - Rapperswil 2:1
Fribourg - Kloten 4:3
Langnau - Ambri/Piotta 5:2 (za hosty Kutlák 0+1)
Ženeva - Zug 4:1
Tabulka
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Davos | 18 | 10 | 2 | 1 | 5 | 66:43 | 35 |
2. | Curych | 16 | 10 | 1 | 3 | 2 | 70:51 | 35 |
3. | Bern | 18 | 9 | 3 | 2 | 4 | 61:47 | 35 |
4. | Zug | 18 | 11 | 1 | 0 | 6 | 49:37 | 35 |
5. | Kloten | 18 | 8 | 4 | 1 | 5 | 54:49 | 33 |
6. | Ženeva | 17 | 9 | 2 | 1 | 5 | 60:43 | 32 |
7. | Rapperswil | 18 | 10 | 0 | 0 | 8 | 57:41 | 30 |
8. | Biel | 17 | 8 | 1 | 1 | 7 | 46:52 | 27 |
9. | Lugano | 19 | 5 | 2 | 2 | 10 | 60:72 | 21 |
10. | Langnau | 19 | 3 | 1 | 4 | 11 | 55:83 | 15 |
11. | Ambri/Piotta | 19 | 3 | 1 | 2 | 13 | 39:65 | 13 |
12. | Fribourg | 19 | 4 | 0 | 1 | 14 | 34:68 | 13 |
NĚMECKO, 16.KOLO
Hamburk - Frankfurt 3:5
Tabulka
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Eisbären Berlín | 15 | 10 | 1 | 0 | 4 | 59:45 | 32 |
2. | Mannheim | 16 | 8 | 2 | 3 | 3 | 60:45 | 31 |
3. | Augsburg | 15 | 7 | 4 | 0 | 4 | 60:50 | 29 |
4. | Wolfsburg | 15 | 8 | 2 | 0 | 5 | 46:41 | 28 |
5. | Frankfurt | 15 | 8 | 1 | 1 | 5 | 52:37 | 27 |
6. | Ingolstadt | 15 | 7 | 1 | 1 | 6 | 58:46 | 24 |
7. | Iserlohn | 15 | 5 | 4 | 0 | 6 | 58:47 | 23 |
8. | Düsseldorf | 15 | 6 | 2 | 1 | 6 | 43:39 | 23 |
9. | Kolín nad Rýnem | 15 | 4 | 4 | 2 | 5 | 49:51 | 22 |
10. | Kassel | 15 | 7 | 0 | 0 | 8 | 43:60 | 21 |
11. | Hannover | 16 | 4 | 0 | 7 | 5 | 50:65 | 19 |
12. | Krefeld | 14 | 5 | 0 | 2 | 7 | 41:44 | 17 |
13. | Straubing | 15 | 4 | 1 | 2 | 8 | 34:51 | 16 |
14. | Norimberk | 15 | 4 | 0 | 3 | 8 | 41:53 | 15 |
15. | Hamburk | 15 | 3 | 1 | 1 | 10 | 41:61 | 12 |