Diskuze

V Asii zapsali rekord, zápas Cannavarova týmu se nastavoval o 17 minut

O kolik minut se nastavuje fotbalový zápas? Většinou o dvě, tři nebo čtyři, větší porce je spíš výjimečná. Proto se pondělní utkání Asijské ligy mistrů mezi Western Sydney Wanderers a Kuang-čou Evergrande vymykalo: hrálo se o sedmnáct minut déle!
PH

Něco podobného jsem zažil kdysi v Drnovicích. Sparta tam vedla 4:1, sudí ji vyloučili v závěru Frýdka a Nedvěda, ale stejně se muselo nastavovat skoro čvtrt hodiny, než se podařilo dotlačit Drnovice k remíze.

6. 3. 2015 16:29

no vyjímečný představme si že Plzeň, Sparta nebo Jablonec hraje poslední zápas ligy 0:0 je 90. minuta a pokud zápas skončí 0:0 vyhraje titul nějaký jiný tým než první tři jmenovaní (např. Boleslav, Liberec, Teplice, Slovácko, Baník atd...) ''...a rozhodčí nastavuje...??? Ano dámy a pánové rozhodčí nastavuje 20minut nebo do golu Plzně (příp Sparty či Jablonce) a pro jistotu vylučuje červenou kartou tři hráče soupeře''