Liverpool poprvé ztratil body, na United v závěru zachraňoval remízu

Vložit příspěvek

J62a86n 81N48o44v18á33k

21. 10. 2019

Atkinson měl prapodivný metr, United 3 fauly za 70 minut.... Jasný faul před gólem domácích, ale Origi tomu zbytečně přidal, tak to nepískli. Zklamání, těšil jsem se na pěkný fotbal, ale včera je měli vyhnat z hřiště oboje bez bodu.

Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M97i39c12h86a51l 82S68y84p57t75á70k

Pro mě osobně hodně překvapivý výsledek. Ale znovu se ukazuje, že debry, ať už v jakékoli lize, prostě nemá favorita. Ani v tomto případě, kdy United jsou naprosto tragičtí a Liverpool všechno válcuje.

T35o95m97á68š 75L71i87n40c72e28r

20. 10. 2019

Zasloužená remíza. Liverpool gól a dvě tutovky - Firmino + Chamberlain. United gól Rashforda a ve druhé půli tutovka stejného hráče. Jinak nic. Na držení míče a útočné snahy samozřejmě jasně Liverpool. Ale na to se nehraje. Pro neutrální fanoušky jistě nuda z obou stran. Hlavní rozdíl byl v tom, že zatímco od United se to čekalo, tak Liverpoolu ne.

J10a98k33u47b 49Z81e43m92a54n

Asi ano. Remíza zasloužená. Jen při vyrovnání pět minut před konce to trochu zamrzí.

O46n13d84ř30e17j 23H66r59u36b80o56š

Byla to děsná bramboracka. United když házeli aut tak to byko na dvě minuty příprav. Var ten gol united nejspíš uznat neměl. To nic nemění na tom ze oba týmy nehrály nic.. Liverpool az po vystřídání origiho a tragickeho hendersona začal hrát fotbal.. ke konci zapasu nepustil United snad 30 m od brány. Jinal Atkinson si zase pri zapase pisknul co chtěl... ano i tohle.bohužel pořád píská PL

F27r69a46n15t63a 79J92í92v20a

....konečně dorazil Kuba ......:-P:-P:-P:-P

Tak pojď Jakube ....pojď do toho .....doufám že náš trochu víc času a neodflákneš to tady nějakejma 20 - 30 příspěvkama !!!

..... a hlavně k věci....ať se nezdržujem blbostma jako je styl , kvalita atd atd.....rovnou pojdˇ vokomentovat ten výsledek.....R^R^R^R^

M19i59c14h44a14l 96T40o77m48y11š10k35a

Dneska se nam nejak vzteka a breci vic nez obvykle :D

J91a12k38u66b 50Z74e90m54a19n

Liverpool je v největším laufu za posledních třicet let. United jsou v největší krizi za třicet let. A přesto kšiltovka boys jsou rádi, že upotí remízu pět minut před koncem.

M22i61c58h26a11l 40T61o27m83y68š88k49a

Soustred se na boj o zachranu a evropskou ligu, pristi rok mozna ani na tu nebudete mit :D

J81a44k86u98b 49Z25e19m82a87n

Nedovedu si představit, jak by to dopadlo, kdyby oba mančafty, měly jen průměrnou formu. To by jako bylo 5:0 pro United?

M20i34c79h30a34l 66T17o47m23y15š11k47a

Najednou kdyby kdyby? Kdyby vam nepomahal rozhodci tak jste na sestup uz ted. Takhle mate luxusni 2bodovej naskok :D

T11o96m97á54š 28L13i66n77c59e64r

Je to prostě derby, týmy se na sebe umí vyhecovat. Věděl jsem, že United budou dnes hrát jako o život. Pamatuji několik zápasů ze "zlaté éry" United, kdy bojovali o titul, LFC byl někde na 7. místě a když přijeli na Anfield Road, tak vypadali jak brambory a Liverpool je mlel od 1. do 90. minuty.

M80i71c30h11a36l 78T94o75m72y54š78k70a

68% drzeni pro lpool. Vic strel lpool. Gol co nemel platit pro united. Prestan tady zase lhat a uzivej si 13ty misto. Uz jste jen 2 body od sestupu. Gratulace

J63a86k12u80b 47Z88e53m30a22n

Ubrečená kšiltovko, se štěstí jste vyrovnali pět minut před koncem v zápase, ve které jste si ani neškrtli.

J55a30k75u79b 94Z70e75m33a37n

A ty tu dnes vystupuješ za koho? Koloc? Motlík? Nebo nějaký další fanoušek úspěchu?

M92i33c80h92a77l 34T82o38m29y61š23k78a

Co to meles zas? Lol. Fanousek uspechu ses leda tak ty, kdyz si zacal fandit united kdyz vsechno vyhravali ;-)

J46a37k65u92b 55Z43e20m59a60n

Tomečko, fandím United třicet let. Nejsem chudák, jako ty, který rok a půl fandí Slavii a rok Liverpoolu.

M73i88c98h57a17l 65T35o10m51y27š77k96a

Ja slavii nefandim, zase lzes. A lpoolu fandim 15 let, nejsem holt tak starej jako ty. Ty ses nejak dusevne slabej vid? Furt lhat, sobe i ostatnim.

O83n59d81ř56e61j 24H42r61u85b78o13š

Pane Zeman a co předvedli United po tom golu co následoval.po faulu ?.žádnou jinou sanci si nevybavuju

J65a42k18u91b 19Z86e49m36a64n

Nevybavuji si žádnou šanci klubu odněkud z Liverpoolu.

T72o75m28á43š 80L45i69n67c57e37r

Možná, že to je právě znamení, že LFC je velký tým. Už umí zvládat i zápasy, ve kterých se mu nedaří. V United to znáte moc dobře. Za Fergusonovy éry jste ve spousta zápasech, ve kterých se vám vůbec nedařilo, bodovali.

J77a44k45u81b 62Z77e83m45a93n

Souhlas. Chtěl bych, aby se takové časy na Old Trafford vrátili. Jen to chce se zbavit příživníků, jako je Pogba a ono to zase půjde.

J29a76k97u73b 93Z85e42m25a98n

Kšiltovka s velkou klikou upotil remízu na Old Trafford.

M73i25c23h12a89l 22T34o17m40y47š74k26a