Diskuze

Měli jsme víc tutovek, ale body nejsou, zlobil se jablonecký Vaněk

Nechybělo mnoho a jablonecký záložník Ondřej Vaněk se mohl se zásadním způsobem podepsat pod premiérovou porážku Sparty v letošním ročníku první ligy. Reprezentační středopolař zvýšil v prvním poločase sobotního parádního fotbalového představení v Jablonci na 2:1, po chvíli už však v úplně stejné vyložené šanci Vaclíka neprostřelil a sparťané po změně stran otočili skóre na 3:2 ve svůj prospěch.
KN

K85a43r93e68l 69N70o38v57á31k

1. 12. 2013 17:40

Z těchhle keců je mi vždycky špatně. "Góly jsme si dali sami, soupeř neměl nic, sami jsme mu je nabídli, porazili jsme se sami..." Ani slůvko o nějakém uznání kvality soupeře. Kupodivu se nezmíní o tom, že oba góly jim darovala pravá strana sparťanské obrany, která to mohla vyřešit odkopem. To byly zřejmě promyšlené akce...Ale tyhle kydy jsou v naší lize už takovým koloritem.

2 0
možnosti
JH

J61o86s95e41f 74H51á95j63e37k

1. 12. 2013 17:31

Někteří hráči Jablonce působili v druhém poločase dojmem, že buď dostali o přestávce "kapříky" nebo si vsadili na vlastní prohru...