Diskuze

Hradec Králové - Sparta 1:2, Pražané otočili skóre díky gólům Krejčího

Už po dvou minutách prohrávali, nakonec však fotbalisté Sparty dokázali v Hradci Králové otočit skóre a slaví vítězství 2:1. Oba góly hostujícího týmu vstřelil pokaždé v závěru poločasu záložník Ladislav Krejčí. Sparta se tak vrátila zpátky na druhé místo před Olomouc, naopak Hradec klesl na předposlední příčku.
MS

Čekal jsem co se dozvím o fanoušcích - proč se jim nepodařilo tou světlicí trefit hráče - a ono nic. Snad si toho všimnul delegát a vyvodí důsledky pro pořadatelskou službu. Takoví fans jsou idioti a nemají v ochozech co dělat.

0 3
možnosti
JH

J12o17s55e22f 14H66á17j84e25k

17. 3. 2013 20:21

Hráči Hradce dělali před vlastní brankou tak "nenápadné chyby", jako kdyby byli podplacení...

0 6
možnosti
JF

J77a11n 28F92r18ý59d87l

17. 3. 2013 19:59

Sparta, Plzeň, Jablonec a Olomouc nahoře. Pokud pohár nedopadne nečekaně, tak by jsme mohli mí v Evropě zase dva týmy, se štěstím i jeden v Lize mistrů.

0 0
možnosti
DK

A s tímto "výkonem" chtějí být mistrovským týmem? To bude muset Křetínský na Peltu hoodně přitlačit. R^

4 12
možnosti
PS

P37e86t26r 20S26k63á36c64e25l

17. 3. 2013 20:30

Nebo na to jít přes Damkvou jako Plzen..........ta červená v první minutě to je vono panečku, tak se to dělá;-D;-D;-D

7 2
možnosti

J62a90n 84Ď80o91u97b92a55l

17. 3. 2013 19:54

Dneska to byl boj, bohužel pro Hradec zase bez bodu. Ale pro nás je hlavní bodovat s týmy typu Budějky a Příbram. Tam se rozhodne. Jinak jsou to tři roky, co je HK v lize a můžu říci, že nejhůře se chovají suverénně Pražáci. Nejhorší pověst mají Baníkovci, ale ti byli v pohodě, ale co vyvádějí ti namachrovaní Pražáci, to se jen tak nevidí. Hlavně že mají sluneční brýle a krátký trička :D

MK

BRAVO SPARTA!! BRAVO SPARTA!! BRAVO SPARTA !!!!

8 10
možnosti
EW

sudi zaslouží absolitorium, takhle tendencne vedený zápas se jen tak nevidí. Sudí normálně nepustil Hradec k míči, nezaujatemu fanouskovi je z toho blivno - to je REALITA !