Diskuze

Bohemians - Boleslav 3:0, skvělá první půle, u dvou gólů byl Podaný

Fotbalisté Bohemians v prvním domácím utkání nového ligového ročníku porazili Mladou Boleslav jednoznačně 3:0. Pohárového účastníka zaskočili v prvním poločase, během kterého se postupně prosadili Vacek, Podaný a Hronek.

Třikrát šmik - a konec. Takový šmik-end.

1 0
možnosti
VH

Ten pan Webera je ještě větší zoufalec, než pan Hašek.

A to je co říct.

3:0 s prstem v nose, dobrý.

I přes zmatená rozhodnutí černých s..ní

0 0
možnosti

Bolka se šetřila před zápasem předkola EL nebo takový výkon předvede i v zápasech s kazašským soupeřem, protože na víc nemá?

1 0
možnosti
ZN

treglera a sladovníka právě pustili, ale oni se velmi brzo vrátí. I s veteškou.

4 0
možnosti
JZ

J84a58k65u53b 41Z91e29m30a13n

21. 7. 2019 18:34

Nadherny zelenobily koncert proti pres leto znacne posilnenemu souperi. Jen tak dal.

10 0
možnosti
TT

erektus a orgasmus v jednom !!! R^R^R^ omlouvám se redakci a věřím ve schovívavost. Kubovi to přeji, radosti do poslední minuty minulé sezony nebylo R^R^