Diskuze

Sudí trvá na tom, že gól Liverpoolu byl

Slovenský asistent rozhodčího Roman Slyško tvrdí, že situaci při jediném gólu v semifinále Ligy mistrů Liverpool - Chelsea viděl dobře. Tedy, že míč přešel brankovou čáru. "Byl jsem v dostatečném postavení, abych situaci viděl. Věřím, že jsem rozhodl správně," řekl Slyško britskému deníku London Evening Standard.

Clifford

4. 5. 2005 18:17
Na každého jednou dojde
Proč Mourinho nebrečel v osmifinále LM, že Carvalho fauloval Valdése a Terry díky tomu dal postupový gól na 4:2? Proč nebrečel, když Chelsea dala Bayernu gól z ofsajdu? Některé věci člověk prostě nemá šanci pochopit... Mimochodem sporný gól padl ve 4.minutě, takže Chelsea("nejlepší tým") zbývalo 86 minut, aby vstřelila gól.