Los základních skupin Evropské ligy
Slavnostní ceremoniál komentuje Petr Šedivý
Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne a příjemný víkend! U dalších fotbalových on-line reportáží na shledanou.
Takhle vypadá kompletní složení jednotlivých základních skupin:
Skupina A: Manchester United, Fenerbahce, Feyenoord, Luhansk
Skupina B: Olympiakos Pireus, APOEL Nikósie, Young Boys Bern, Astana
Skupina C: Anderlecht, St. Étienne, Mohuč, Gabala
Skupina D: Petrohrad, Alkmaar, Maccabi Tel-Aviv, Dundalk
Skupina E: Plzeň, AS Řím, Austria Vídeň, Astra Giurgiu
Skupina F: Athletic Bilbao, Genk, Rapid Vídeň, Sassuolo
Skupina G: Ajax Amsterdam, Standard Lutych, Celta Vigo, Panathinaikos
Skupina H: Šachtar Doněck, Braga, Gent, Konyaspor
Skupina I: Schalke, Salcburk, Krasnodar, Nice
Skupina J: Fiorentina, PAOK Soluň, Liberec, Karabach
Skupina K: Inter Milán, Sparta, Southampton, Hapoel Beer-Ševa
Skupina L: Villarreal, Steua Bukurešť, Curych, Osmanlispor
Liberec ve skupině J čekají Fiorentina, PAOK Soluň a Karabach.
Sparta ve skupině K narazí na Inter Milán, Southampton a Hapoel Beer-Ševa.
Plzeň ve skupině E narazí na AS Řím, Austrii Vídeň a Astru Giurgiu.
A posledním plzeňským soupeřem je Astra Giurgiu, se kterým před dvěma lety vypadl Liberec.
Sparťanským soupeřem je Hapoel Beer-Ševa.
Sassuolo bude ve skupině F (Athletic Bilbao, Genk, Rapid).
Dundalk bude ve skupině D. Na poslední soupeře ještě čeká Plzeň a Sparta.
Posledním soupeřem Liberce je Karabach!
Nice putuje do skupiny I (Schalkke, Salcburk, Krasnodar).
Konyaspor ve skupině H (Šachtar, Braga, Gent).
Gabala bude ve skupině C společně s Anderlechtem, St. Étienne a Mohučí.
Panathinaikos bude ve skupině G - Ajax, Standard Lutych, Celta Vigo.
Takhle zatím vypadá rozložení po třech koších:
Skupina A: Manchester United, Fenerbahce, Feyenoord
Skupina B: Olympiakos Pireus, APOEL Nikósie, Young Boys Bern
Skupina C: Anderlecht, St. Étienne, Mohuč
Skupina D: Petrohrad, Alkmaar, Maccabi Tel-Aviv
Skupina E: Plzeň, AS Řím, Austria Vídeň
Skupina F: Athletic Bilbao, Genk, Rapid Vídeň
Skupina G: Ajax Amsterdam, Standard Lutych, Celta Vídeň
Skupina H: Šachtar Doněck, Braga, Gent
Skupina I: Schalke, Salcburk, Krasnodar
Skupina J: Fiorentina, PAOK Soluň, Liberec
Skupina K: Inter Milán, Sparta, Southampton
Skupina L: Villarreal, Steua Bukurešť, Curych
A přicházíme ke čtvrtému koši. Luhansk bude ve skupině A, tedy s Manchesterem United.
Do Česka přijede také anglický klub. Southampton bude v sparťanské skupině.
Také Liberec bude mít soupeře z Itálie - bude ve skupině J, kde už je Fiorentina a PAOK Soluň.
Celta Vigo bude ve skupině G (Ajax, Standard Lutych).
Dalším plzeňským soupeřem je Austria Vídeň.
Nepřehlédněte
Skupina B: Olympiakos Pireus, APOEL Nikósie, Young Boys Bern, Astana
Skupina C: Anderlecht, St. Étienne, Mohuč, Gabala
Skupina D: Petrohrad, Alkmaar, Maccabi Tel-Aviv, Dundalk
Skupina E: Plzeň, AS Řím, Austria Vídeň, Astra Giurgiu
Skupina F: Athletic Bilbao, Genk, Rapid Vídeň, Sassuolo
Skupina G: Ajax Amsterdam, Standard Lutych, Celta Vigo, Panathinaikos
Skupina H: Šachtar Doněck, Braga, Gent, Konyaspor
Skupina I: Schalke, Salcburk, Krasnodar, Nice
Skupina J: Fiorentina, PAOK Soluň, Liberec, Karabach
Skupina K: Inter Milán, Sparta, Southampton, Hapoel Beer-Ševa
Skupina L: Villarreal, Steua Bukurešť, Curych, Osmanlispor