Diskuze

Třetí gól? Nemělo smysl spekulovat, prohlásil Brückner

(Od zvláštního zpravodaje iDNES.cz) - I kdyby mohl vrátit čas, taktiku v samém závěru utkání proti Portugalsku by trenér českých fotbalistů Karel Brückner neměnil. A to i přesto, že gól v poslední minutě na 1:3 sice na porážku vliv neměl, ale zato významně může ovlivnit poslední duel ve skupině proti Turecku.
LM

fakt nemám

13. 6. 2008 2:18
Mr.Bruckne

Je jedno kolik bodů získáš. TOTO JE TURNAJ kde vítězí ten lepší ve finále. Mr. Bruckner nejlepší u nás. BRUCNER NAS TRENER NA VEKY V NASICH SRDCICH!!!!!!!!!!!!!!!!

No

hrát na jednoho útočníka je dnes už skoro rarita. Baroš hrál dobře nějakejch prvních 40 minut. Pak už jen padal a simuloval, a to znamená jediné - vystřídat ho hned po přestávnce za Svěrkoše R^

Re: ODStupte

... neboj, brzo se dočkáš ... jen se připrav na to, kdo tam po něm přijde ... TRENÉR Bruckner je PAN trenér - takových má naše česká historie málo - ať si říká kdo chce co chce ...

0 0
možnosti
FD

djfido

12. 6. 2008 18:03
moje sestava

[>-]Čech - Pospěch, Rozehnal, Ujfaluši, Grygera - Jankulovski, Matějovský, Plašil, Sionko - Koller, Fenin[>-]

pokud chce Český team vyhrávat musí hrát 90 minut

a ne jen 30 minut ! a pane trenére co to mělo být za střídání ?? jiné důchodce už v teamu nemáte ??

0 0
možnosti
MP

malej pipík

12. 6. 2008 17:37
Bl bec Brykner

měl už alespoň v šedesáté minutě vystřídat všechny tři hráče, když viděl, jak ti naši důchodci ledva dejchali a nemusel padnout třetí gól. No řekněte mě, jaký smysl má střídat v osmdesáté páté minutě, když prohráváme o dva góly?:-©

naši

Homer 1: Na Euru 96 jsme prohráli finále, když jsme dostali zlatý gól (nově zavedené pravidlo), na Euru 2000 pomohla k našemu vyřazení ve skupině ona "Colinova penalta", 2004 jsme doplatili na "stříbrnej" gól v poslední minutě prvního prodloužení. A teď si možná jako jediní vyzkoušíme nově zavedené pravidlo (a počítám, že pro příští ME opět zrušené) s penaltami ve skupině, pokud mají dvě mužstva stejný počet bodů, stejné skóre... Jak by to asi s těma věčnejma "pechfóglama" dopadlo? ;-D