Tomáš Kuchař

narozen:25. 8. 1976
občanství:ČR
herní post:záložník
odehráno v lize:199
vstřeleno v lize:17

Charakteristika

Začínal v Mladé Boleslavi, poté prošel mládežnickými družstvy ve Slavii a v Bohemians, kde v polovině devadesátých let začal hrát ligu, do Slavie přestoupil v roce 1997. Platný hráč, málokdy náhradník, ale nikdy se nestal tahounem. Po pěti letech dostal svolení k odchodu do ruské Jaroslavle. V Rusku však vydržel jen rok, v lednu 2004 se vrátil do Česka, trénoval ve Zlíně, ale nakonec zamířil na hostování do Teplic. Po půl roce však skončil a hledal si nové angažmá. Nakonec zakotvil v polském Groclinu. V březnu 2008 se vrátil do Bohemians, ale ani ne po půl roce se stěhoval do Vítkovic. Komplexně vybavený hráč s dobrým fotbalovým myšlením; udivuje neustálým pohybem; kopací technika vynikající; občas bývá bojácný, mívá potíže s kondicí a s defenzivní činností.

Přestupy
klubpříchododchod
SK Slavia Praha1. 7. 199725. 1. 2003
Ščennik Jaroslavl25. 1. 20032. 2. 2004
FK Teplice2. 2. 20041. 8. 2004
Pogon Štětín1. 8. 20044. 3. 2008
Bohemians Praha 19054. 3. 200810. 7. 2008
FC Vítkovice10. 7. 20082. 7. 2009
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.1997 - 25.1.2003SK Slavia Praha189925223241030
2001/2002145524159410010
2002/20035011055500020
2003/2004 2.2.2004 - 1.8.2004FK Teplice6381082210010
2007/2008 4.3.2008 - 10.7.2008Bohemians Praha 19059101100000
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz