Tomáš Janů

narozen:17. 9. 1973
občanství:ČR
herní post:obránce
odehráno v lize:348
vstřeleno v lize:3

Charakteristika

Příbramský odchovanec působil od roku 1998 nepřetržitě 12 sezon v Liberci. V roce 2002 přebíral jako kapitán pohár pro mistra ligy, podruhé slavil titul v roce 2006. Na konci srpna 2010 odešel do Ústí nad Labem, po půl roce se vrátil do Liberce. V červnu 2013 ukončil kariéru Původně střední defenzivní záložník přeškolený na levého obránce. V poslední době ztratil na rychlosti i jistotě.

Přestupy
klubpříchododchod
FC Slovan Liberec1. 7. 199826. 8. 2010
FK Ústí nad Labem26. 8. 20101. 2. 2011
FC Slovan Liberec1. 2. 201130. 6. 2013
FC Slovan Liberec B30. 6. 201330. 6. 2014
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.1998 - 26.8.2010FC Slovan Liberec205724231100030
2001/2002247628280110060
2002/2003247928280100170
2003/2004195823230000010
2004/2005132815150100010
2005/2006246329290010130
2006/2007213225250000030
2007/2008141917161200000
2008/2009172221201500020
2009/20101599201911000000
2010/2011221321700010
2010/2011 26.8.2010 - 1.2.2011FK Ústí nad Labem729981100011
2010/2011 1.2.2011 - 30.6.2013FC Slovan Liberec221321700010
2011/2012213427261200010
2012/20131300161511000030
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.