Michal Valenta

narozen:8. 6. 1977
občanství:ČR
současné mužstvo:TJ Krupka
přišel:z klubu Ústí n. Labem
v mužstvu:od 1. 7. 2014
herní post:obránce
odehráno v lize:73
vstřeleno v lize:2

Charakteristika

Začínal v Teplicích, po vojně v Dukle Dejvice odešel do Duchcova, Bohemians ho získali koncem roku 2000. Na jaře 2003 hostuje v Neratovicích, od léta 2004 je v Ústí. V červenci 2006 přišel do Teplic na hostování z Ústí, po roce se vrací zpátky. Typický šéf obrany, dává hodně gólů z penalt a standardek. Dobrá rozehrávka, technicky solidně vybavený.

Přestupy
klubpříchododchod
Bohemians Praha 19051. 1. 20011. 1. 2003
Neratovice-Byškovice1. 1. 20031. 7. 2004
FK Ústí nad Labem1. 7. 20041. 7. 2006
FK Teplice1. 7. 20061. 7. 2007
FK Ústí nad Labem1. 7. 20071. 7. 2014
TJ Krupka1. 7. 2014doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.1.2001 - 1.1.2003Bohemians Praha 190586511110100000
2001/200263015781000000
2002/2003154211400010
2006/2007 1.7.2006 - 1.7.2007FK Teplice107716124300011
2010/2011 1.7.2007 - 1.7.2014FK Ústí nad Labem253029290120020
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz