Jiří Šisler

narozen:24. 11. 1984
občanství:ČR
herní post:záložník
odehráno v lize:23
vstřeleno v lize:1

Charakteristika

Liberecký odchovanec Jiří Šisler za první tým ve svém mateřském klubu nikdy nenastoupil. Hrál v B-týmu, hostoval na Střížkově a v roce 2005 přestoupil do přeborových Jindřichovic pod Smrkem. Z tohoto klubu pak odešel do FC Bohemians/Střížkov. V lednu 2008 si ho vybrala Plzeň, ale skončil v B-týmu, odkud se v dubnu přesunul do Mostu. Hostoval na Kladně, pak přestoupil do Bohemians 1905, odkud brzy odešel na hostování do Jihlavy. Od ledna 2010 hrál za Hlavice, pak byl rok na Střížkově a odešel do Německa.
V roce 2007 reprezentoval na univerziádě.

Přestupy
klubpříchododchod
FK Bohemians Praha (Střížkov)1. 7. 200631. 1. 2008
FC Viktoria Plzeň31. 1. 20086. 4. 2008
Baník Most6. 4. 20081. 7. 2008
SK Kladno1. 7. 20081. 7. 2009
Bohemians Praha 19051. 7. 200918. 8. 2009
FC Vysočina Jihlava18. 8. 200915. 1. 2010
SK Hlavice15. 1. 20101. 7. 2011
FK Bohemians Praha (Střížkov)1. 7. 20111. 7. 2012
Oberlausitz Neugersdorf1. 7. 20121. 7. 2016
Budissa Bautzen1. 7. 201618. 7. 2017
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2007/2008 6.4.2008 - 1.7.2008Baník Most226422300000
2008/2009 1.7.2008 - 1.7.2009SK Kladno71416791410030
2009/2010 1.7.2009 - 18.8.2009Bohemians Praha 1905110312100010
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz