Sobota 14. prosince 2019, svátek má Lýdie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Daniel Tchuř

narozen:8. 8. 1976
občanství:ČR
herní post:obránce
číslo dresu:20
odehráno v lize:62
vstřeleno v lize:2

Charakteristika

Do Slavie přišel v závěru podzimu 2000 z druholigových Vítkovic. V lize se neprosadil, po roce odešel hostovat do Ml. Boleslavi. Od léta 2002 rok hostoval v maďarské Ujpešti. Po neúspěšných testech v Maccabi Haifa se vrátil do Slavie, která jej záhy uvolnila do Artmedie Bratislava. Na Slovensku se prosadil do základní sestavy, zahrál si Ligu mistrů a nosil kapitánskou pásku. V létě 2007 si ho vyhlédla Ostrava. O tři roky později zamířil do Karviné. Levý obránce či záložník s nebezpečnou levačkou; velmi dobrá kopací technika; silný v tahu na branku.

Přestupy
klubpříchododchod
FC Vítkovice1. 7. 200022. 11. 2000
SK Slavia Praha22. 11. 200010. 10. 2001
FK Mladá Boleslav10. 10. 20011. 7. 2002
Dósza Ujpest1. 7. 200222. 9. 2003
SK Slavia Praha B22. 9. 20031. 1. 2004
Artmedia Petržalka1. 1. 20041. 7. 2007
FC Baník Ostrava1. 7. 20071. 7. 2010
MFK Karviná1. 7. 20101. 1. 2011
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 22.11.2000 - 10.10.2001SK Slavia Praha90110100000
2007/2008 1.7.2007 - 1.7.2010FC Baník Ostrava169021192510030
2008/2009223426251000060
2009/20101129141411110030
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz