iDNES.cz / Volby

  • Úterý 23. dubna 2024 Vojtěch

Výsledky pro obec Kaplice Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
47,35 %
volební účast

Celkem se volí 21 zastupitelů

Legenda

5KDU-ČSL

3Hora 2014

3Koalice stran

2KSČM

2ČSSD

2ANO 2011

2SNK ED

1ODS

1"JIH 12"

Počet zvolených zastupitelů v obci

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (19,28 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 9 048 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Otevřená radnice (11,73 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 5 505 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Nezávislí a TOP 09 (10,45 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 905 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Komunistická strana Čech a Moravy (10,26 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 4 816 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Česká strana sociálně demokratická (9,72 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 4 561 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
ANO 2011 (9,03 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 235 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
SNK Evropští demokraté (7,04 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 3 303 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Občanská demokratická strana (6,04 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 832 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
"JIHOČEŠI 2012" (5,26 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 469 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (4,21 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 975 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Strana zelených (4,01 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 880 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
NEZÁVISLÍ (2,96 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 1 390 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová5 mandátů
19,28 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Pavel Talíř

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

48let, starosta, Pořešín
1 024
2.
Pavla Opekarová

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

59let, farmaceut. asistent, Kaplice
857
3.
Josef Blessberger

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 3

66let, důchodce, Kaplice
494
4.
Mgr. Stanislav Trs

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 4

29let, ředitel KIC, Kaplice
625
5.
Václav Holemý

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 5

44let, skladník, Pořešín
448
Otevřená radnice3 mandáty
11,73 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Libor Lukš

kandidátní listina: Otevřená radnice
pořadí na kandidátce: 1

46let, ředitel ZŠ, Kaplice
549
2.
JUDr. Vanda Kárová

kandidátní listina: Otevřená radnice
pořadí na kandidátce: 3

57let, vedoucí oddělení, Kaplice
424
3.
Mgr. Jana Drdáková

kandidátní listina: Otevřená radnice
pořadí na kandidátce: 4

46let, zástupkyně ředitele ZŠ, Kaplice
507
Nezávislí a TOP 093 mandáty
10,45 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Josef Šedivý

kandidátní listina: Nezávislí a TOP 09
pořadí na kandidátce: 1

59let, jednatel a soukromý zemědělec, Kaplice
487
2.
Jiří Bohata

kandidátní listina: Nezávislí a TOP 09
pořadí na kandidátce: 2

40let, podnikatel, Kaplice
376
3.
Petr Janura

kandidátní listina: Nezávislí a TOP 09
pořadí na kandidátce: 5

39let, zaměstnanec, Kaplice
297
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
10,26 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Josef Kaloš

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

67let, místostarosta města, Kaplice
371
2.
Josef Bedlivý

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 3

68let, OSVČ, Kaplice
296
Česká strana sociálně demokratická2 mandáty
9,72 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Pavel Svoboda

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

47let, místostarosta města, Kaplice
452
2.
Milan Sedlák

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

57let, podnikatel, Kaplice
327
ANO 20112 mandáty
9,03 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Ludmila Šímová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

64let, ředitelka ZŠ, Blansko
269
2.
Mgr. František Kovařík

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

59let, právník, Kaplice
311
SNK Evropští demokraté2 mandáty
7,04 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jiřina Kostková

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 3

53let, vedoucí knihovny, Kaplice
289
2.
Ing. Jitka Sládková

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 5

52let, vedoucí oddělení sociální podpory, Kaplice
294
Občanská demokratická strana1 mandát
6,04 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Karel Mach

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

46let, jednatel firmy, podnikatel, Kaplice
310
"JIHOČEŠI 2012"1 mandát
5,26 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jana Kopúnová

kandidátní listina: "JIHOČEŠI 2012"
pořadí na kandidátce: 2

31let, učitelka, Kaplice
241

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
2+35
Otevřená radnice
0+33
Nezávislí a TOP 09
0+33
Komunistická strana Čech a Moravy
3-12
Česká strana sociálně demokratická
3-12
ANO 2011
0+22
SNK Evropští demokraté
3-12
Občanská demokratická strana
2-11
"JIHOČEŠI 2012"
0+11
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
000
Strana zelených
000
NEZÁVISLÍ
1-10
Zvolte obec Účast
Benešov nad Černou 60,00 %
Besednice 65,75 %
Bohdalovice 51,08 %
Brloh 63,83 %
Bujanov 62,47 %
Černá v Pošumaví 55,49 %
Český Krumlov 36,42 %
Dolní Dvořiště 54,09 %
Dolní Třebonín 57,92 %
Frymburk 60,80 %
Holubov 62,49 %
Horní Dvořiště 59,69 %
Horní Planá 45,58 %
Hořice na Šumavě 58,69 %
Chlumec 76,81 %
Chvalšiny 42,99 %
Kájov 58,80 %
Kaplice 47,35 %
Křemže 51,63 %
Lipno nad Vltavou 66,23 %
Loučovice 39,11 %
Malonty 57,82 %
Malšín 69,23 %
Mirkovice 57,18 %
Mojné 70,11 %
Netřebice 53,25 %
Nová Ves 67,80 %
Omlenice 53,09 %
Pohorská Ves 68,29 %
Přední Výtoň 78,41 %
Přídolí 63,44 %
Přísečná 47,88 %
Rožmberk nad Vltavou 61,11 %
Rožmitál na Šumavě 66,88 %
Soběnov 74,65 %
Srnín 61,26 %
Střítež 59,35 %
Světlík 51,87 %
Velešín 46,22 %
Větřní 43,68 %
Věžovatá Pláně 81,37 %
Vyšší Brod 46,19 %
Zlatá Koruna 62,39 %
Zubčice 64,86 %
Zvíkov 72,58 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.