iDNES.cz / Volby

  • Úterý 23. dubna 2024 Vojtěch

Výsledky pro obec Besednice Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
65,75 %
volební účast

Celkem se volí 11 zastupitelů

Legenda

4SNK-CELK

3Koalice stran

3Nestran.

1KDU-ČSL

Počet zvolených zastupitelů v obci

SDRUŽENÍ OBČANSKÉ DEMOKRATICKÉ STRANY A NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ (27,9 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 187 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
"Nestraníci" (22,85 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 972 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ 2014 (20,59 % hlasů)
, strana získala 876 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
SNK BESEDNICE 2014 (17,32 % hlasů)
, strana získala 737 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (7,59 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 323 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Petr Trajer, nezávislý kandidát (3,74 % hlasů)
, strana získala 159 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
SDRUŽENÍ OBČANSKÉ DEMOKRATICKÉ STRANY A NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ3 mandáty
27,9 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jaroslav Klein

kandidátní listina: SDRUŽENÍ OBČANSKÉ DEMOKRATICKÉ STRANY A NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ
pořadí na kandidátce: 1

60let, chovatel, Besednice
148
2.
Jan Zeman

kandidátní listina: SDRUŽENÍ OBČANSKÉ DEMOKRATICKÉ STRANY A NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ
pořadí na kandidátce: 2

30let, školník, Besednice
130
3.
Vladislav Havlíček

kandidátní listina: SDRUŽENÍ OBČANSKÉ DEMOKRATICKÉ STRANY A NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ
pořadí na kandidátce: 5

47let, zámečník, Besednice
121
"Nestraníci"3 mandáty
22,85 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Dušan Tripes

kandidátní listina: "Nestraníci"
pořadí na kandidátce: 1

55let, jednatel společnosti, Besednice
106
2.
Ing. Miloslav Sikyta

kandidátní listina: "Nestraníci"
pořadí na kandidátce: 2

49let, podnikatel v zemědělství, Besednice
103
3.
JUDr. Jiří Císař

kandidátní listina: "Nestraníci"
pořadí na kandidátce: 3

61let, důchodce, Besednice
114
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ 20142 mandáty
20,59 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Michaela Novotná

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ 2014
pořadí na kandidátce: 3

31let, vedoucí oddělení majetkové správy, Besednice
182
2.
Karel Šafránek

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ 2014
pořadí na kandidátce: 5

35let, technolog programátor, Besednice
156
SNK BESEDNICE 20142 mandáty
17,32 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Pavel Pöschko

kandidátní listina: SNK BESEDNICE 2014
pořadí na kandidátce: 1

44let, úředník, Besednice
121
2.
Zdeněk Čutka

kandidátní listina: SNK BESEDNICE 2014
pořadí na kandidátce: 2

40let, řidič, Besednice
108
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová1 mandát
7,59 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Eva Thurnová

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

45let, účetní, Malče
62

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
404
SDRUŽENÍ OBČANSKÉ DEMOKRATICKÉ STRANY A NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ
0+33
"Nestraníci"
0+33
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
101
Nezávislí kandidáti
000
Zvolte obec Účast
Benešov nad Černou 60,00 %
Besednice 65,75 %
Bohdalovice 51,08 %
Brloh 63,83 %
Bujanov 62,47 %
Černá v Pošumaví 55,49 %
Český Krumlov 36,42 %
Dolní Dvořiště 54,09 %
Dolní Třebonín 57,92 %
Frymburk 60,80 %
Holubov 62,49 %
Horní Dvořiště 59,69 %
Horní Planá 45,58 %
Hořice na Šumavě 58,69 %
Chlumec 76,81 %
Chvalšiny 42,99 %
Kájov 58,80 %
Kaplice 47,35 %
Křemže 51,63 %
Lipno nad Vltavou 66,23 %
Loučovice 39,11 %
Malonty 57,82 %
Malšín 69,23 %
Mirkovice 57,18 %
Mojné 70,11 %
Netřebice 53,25 %
Nová Ves 67,80 %
Omlenice 53,09 %
Pohorská Ves 68,29 %
Přední Výtoň 78,41 %
Přídolí 63,44 %
Přísečná 47,88 %
Rožmberk nad Vltavou 61,11 %
Rožmitál na Šumavě 66,88 %
Soběnov 74,65 %
Srnín 61,26 %
Střítež 59,35 %
Světlík 51,87 %
Velešín 46,22 %
Větřní 43,68 %
Věžovatá Pláně 81,37 %
Vyšší Brod 46,19 %
Zlatá Koruna 62,39 %
Zubčice 64,86 %
Zvíkov 72,58 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.