iDNES.cz / Volby

  • Pátek 12. srpna 2022 Klára

Výsledky pro obec Český Krumlov Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
36,42 %
volební účast

Celkem se volí 23 zastupitelů

Legenda

5ČSSD

3KSČM

3KDU-ČSL

3ODS

3ANO 2011

2TOP 09

2Koalice stran

2Koalice stran

Počet zvolených zastupitelů v obci

Česká strana sociálně demokratická (22,95 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 18 279 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Komunistická strana Čech a Moravy (13,98 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 11 135 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (13,26 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 10 559 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Občanská demokratická strana (11,78 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 9 383 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
ANO 2011 (11,72 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 9 333 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
TOP 09 (9,69 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 7 715 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Sdružení nezávislých - Město pro všechny (8,64 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 6 886 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Nezávislí a zelení (7,99 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 6 364 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Česká strana sociálně demokratická5 mandátů
22,95 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Dalibor Carda

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

58let, starosta města, Plešivec
1 631
2.
MUDr. Jindřich Florián

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

58let, primář interního oddělení, Horní Brána
1 167
3.
Rudolf Vejskrab

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 3

62let, podnikatel, Nádražní Předměstí
849
4.
Mgr. Ivana Ambrusová

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 4

51let, ředitelka společnosti, Domoradice
854
5.
Libor Zahradník

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 5

40let, podnikatel, Domoradice
778
Komunistická strana Čech a Moravy3 mandáty
13,98 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Petr Šandera

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

63let, důchodce, Nádražní Předměstí
649
2.
Stanislav Trnka

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 6

69let, důchodce, Nádražní Předměstí
648
3.
Štefan Smolen

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 7

63let, podnikatel, Horní Brána
603
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová3 mandáty
13,26 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Josef Hermann

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

56let, ekonom, místostarosta, Horní Brána
948
2.
Ing. Jiří Olšan

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

57let, správce zámecké zahrady, Latrán
795
3.
Mgr. Roman Kneifl

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 4

51let, středoškolský učitel, Vyšný
671
Občanská demokratická strana3 mandáty
11,78 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jan Vozábal

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

43let, ředitel divadla, Plešivec
923
2.
JUDr. Eva Zajíčková, Ph.D.

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 6

34let, advokátka, Vyšný
529
3.
Milan Kotlár

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 11

53let, živnostník, Vnitřní Město
550
ANO 20113 mandáty
11,72 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Bc. Oldřich Hluško

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

35let, státní zaměstnanec, Horní Brána
527
2.
Vojtěch Němec

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

30let, zdravotnický záchranář, Vyšný
545
3.
MVDr. Libor Janouch

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

41let, veterinární lékař, Nádražní Předměstí
591
TOP 092 mandáty
9,69 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Martin Lobík

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 1

40let, radní města, živnostník, Horní Brána
452
2.
Tomáš Zunt

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 4

40let, radní města, ředitel nezisk. společnosti ICOS, Vnitřní Město
447
Sdružení nezávislých - Město pro všechny2 mandáty
8,64 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jitka Zikmundová, MBA

kandidátní listina: Sdružení nezávislých - Město pro všechny
pořadí na kandidátce: 1

44let, marketingová manažerka, bývalá místostarostka, Horní Brána
520
2.
Mgr. Bohumil Florián

kandidátní listina: Sdružení nezávislých - Město pro všechny
pořadí na kandidátce: 3

65let, dlouholetý učitel ZŠ Plešivec, Domoradice
749
Nezávislí a zelení2 mandáty
7,99 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mudr. Jan Vorel

kandidátní listina: Nezávislí a zelení
pořadí na kandidátce: 3

54let, lékař, Nádražní Předměstí
640
2.
MUDr. Jiří Klosse

kandidátní listina: Nezávislí a zelení
pořadí na kandidátce: 5

44let, primář radiodiagnostického oddělení, Domoradice
579

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
Česká strana sociálně demokratická
6-15
Komunistická strana Čech a Moravy
303
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
2+13
Občanská demokratická strana
4-13
ANO 2011
0+33
TOP 09
3-12
Sdružení nezávislých - Město pro všechny
202
Nezávislí a zelení
202
Zvolte obec Účast
Benešov nad Černou 60,00 %
Besednice 65,75 %
Bohdalovice 51,08 %
Brloh 63,83 %
Bujanov 62,47 %
Černá v Pošumaví 55,49 %
Český Krumlov 36,42 %
Dolní Dvořiště 54,09 %
Dolní Třebonín 57,92 %
Frymburk 60,80 %
Holubov 62,49 %
Horní Dvořiště 59,69 %
Horní Planá 45,58 %
Hořice na Šumavě 58,69 %
Chlumec 76,81 %
Chvalšiny 42,99 %
Kájov 58,80 %
Kaplice 47,35 %
Křemže 51,63 %
Lipno nad Vltavou 66,23 %
Loučovice 39,11 %
Malonty 57,82 %
Malšín 69,23 %
Mirkovice 57,18 %
Mojné 70,11 %
Netřebice 53,25 %
Nová Ves 67,80 %
Omlenice 53,09 %
Pohorská Ves 68,29 %
Přední Výtoň 78,41 %
Přídolí 63,44 %
Přísečná 47,88 %
Rožmberk nad Vltavou 61,11 %
Rožmitál na Šumavě 66,88 %
Soběnov 74,65 %
Srnín 61,26 %
Střítež 59,35 %
Světlík 51,87 %
Velešín 46,22 %
Větřní 43,68 %
Věžovatá Pláně 81,37 %
Vyšší Brod 46,19 %
Zlatá Koruna 62,39 %
Zubčice 64,86 %
Zvíkov 72,58 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.