iDNES.cz / Volby

  • Sobota 18. května 2024 Nataša

Výsledky pro obec Otrokovice Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
36,84 %
volební účast

Celkem se volí 23 zastupitelů

Legenda

9ČSSD

4Koalice stran

3Koalice stran

3ANO 2011

2KDU-ČSL

1TOP 09

1KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

Česká strana sociálně demokratická (31,17 % hlasů)
obhajuje 9 mandátů, strana získala 37 351 hlasů (obsadili 9 mandátů)
9
Nový Impuls pro Otrokovice (17,22 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 20 633 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
NEZÁVISLÍ a Občané OE (13,6 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 16 298 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
ANO 2011 (12,89 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 15 448 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (7,87 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 9 428 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
TOP 09 (5,8 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 6 949 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Komunistická strana Čech a Moravy (5,59 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 6 695 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Starostové a nezávislí pro Otrokovice (3,23 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 870 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Strana svobodných občanů (2,64 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 163 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická9 mandátů
31,17 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jaroslav Budek

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

61let, starosta, Otrokovice
2 257
2.
Ing. Jaromír Hanák

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

58let, ekonom, auditor, jednatel, Kvítkovice
1 762
3.
Milan Berčík

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 3

29let, technik provozu, Kvítkovice
1 765
4.
Bc. Lukáš Haluza

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 4

28let, provozní elektrikář, Otrokovice
1 657
5.
Michal Tichý

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 5

40let, technik elektromontáží, Otrokovice
1 664
6.
Ing. Petr Botek

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 6

28let, vedoucí kvality, Otrokovice
1 613
7.
Ing. Josef Lobpreis

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 7

66let, pedagog, Otrokovice
1 613
8.
Roman Měrka

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 8

50let, hasič, Otrokovice
1 628
9.
Mgr. Ivo Kramář

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 13

52let, ředitel Gymnázia Otrokovice, Otrokovice
1 869
Nový Impuls pro Otrokovice4 mandáty
17,22 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Milan Plesar

kandidátní listina: Nový Impuls pro Otrokovice
pořadí na kandidátce: 1

33let, místostarosta města Otrokovice, Kvítkovice
1 098
2.
Ing. Romana Bujáčková

kandidátní listina: Nový Impuls pro Otrokovice
pořadí na kandidátce: 2

45let, vedoucí propagace ZOO Zlín-Lešná, Otrokovice
1 010
3.
Jiří Holub

kandidátní listina: Nový Impuls pro Otrokovice
pořadí na kandidátce: 4

63let, umělec, výtvarník, řezbář, Otrokovice
1 167
4.
Bc. Eva Pšenčíková

kandidátní listina: Nový Impuls pro Otrokovice
pořadí na kandidátce: 6

36let, pedagog volného času, Otrokovice
1 038
NEZÁVISLÍ a Občané OE3 mandáty
13,6 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jiří Ondráš

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ a Občané OE
pořadí na kandidátce: 1

59let, jednatel městské polikliniky, Otrokovice
899
2.
Mgr. Marta Zakopalová

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ a Občané OE
pořadí na kandidátce: 3

48let, ředitelka základní školy TGM, Otrokovice
894
3.
MUDr. Barbora Pátíková

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ a Občané OE
pořadí na kandidátce: 10

44let, praktická lékařka, Otrokovice
918
ANO 20113 mandáty
12,89 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jiří Veselý

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

39let, specialista IT, Otrokovice
932
2.
Bc. Hana Večerková, DiS.

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

45let, referent dopravy, Otrokovice
915
3.
Ing. Ondřej Wilczynski, Ph.D.

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

35let, manažer, Otrokovice
903
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová2 mandáty
7,87 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Vojtěch Čambala

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

33let, technolog, Otrokovice
588
2.
Mgr. Pavel Černošek

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 6

41let, IT technik, Otrokovice
564
TOP 091 mandát
5,8 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Vlastimil Bukovjan

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 1

53let, učitel, zastupitel města, Otrokovice
836
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
5,59 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Hana Slunéčková

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

46let, zdravotní sestra, Otrokovice
400

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
Česká strana sociálně demokratická
909
Nový Impuls pro Otrokovice
5-14
NEZÁVISLÍ a Občané OE
0+33
ANO 2011
0+33
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
1+12
TOP 09
101
Komunistická strana Čech a Moravy
2-11
Starostové a nezávislí pro Otrokovice
000
Strana svobodných občanů
000
Zvolte obec Účast
Bělov 57,08 %
Biskupice 53,52 %
Bohuslavice nad Vláří 69,14 %
Bohuslavice u Zlína 70,78 %
Bratřejov 62,64 %
Brumov-Bylnice 50,69 %
Březnice 58,55 %
Březová 73,58 %
Březůvky 64,31 %
Dešná 66,06 %
Dobrkovice 59,83 %
Dolní Lhota 75,81 %
Doubravy 68,16 %
Drnovice 66,28 %
Držková 55,18 %
Fryšták 49,64 %
Halenkovice 57,56 %
Haluzice 43,06 %
Horní Lhota 71,75 %
Hostišová 60,51 %
Hrobice 69,02 %
Hřivínův Újezd 45,47 %
Hvozdná 54,37 %
Jasenná 62,55 %
Jestřabí 66,27 %
Kaňovice 63,84 %
Karlovice 53,23 %
Kašava 66,71 %
Kelníky 51,08 %
Komárov 73,26 %
Křekov 65,04 %
Lhota 35,30 %
Lhotsko 37,27 %
Lípa 51,16 %
Lipová 71,28 %
Loučka 59,06 %
Ludkovice 61,71 %
Luhačovice 43,44 %
Lukov 58,83 %
Lukoveček 71,64 %
Lutonina 47,16 %
Machová 38,35 %
Mysločovice 66,53 %
Napajedla 43,24 %
Návojná 64,94 %
Nedašov 53,70 %
Nedašova Lhota 67,21 %
Neubuz 68,18 %
Oldřichovice 76,36 %
Ostrata 54,35 %
Otrokovice 36,84 %
Petrůvka 65,61 %
Podhradí 61,54 %
Podkopná Lhota 73,63 %
Pohořelice 58,57 %
Poteč 70,57 %
Pozlovice 60,32 %
Provodov 69,89 %
Racková 62,20 %
Rokytnice 75,56 %
Rudimov 70,00 %
Sazovice 66,72 %
Sehradice 71,67 %
Slavičín 44,29 %
Slopné 69,44 %
Slušovice 52,66 %
Spytihněv 61,35 %
Šanov 62,69 %
Šarovy 78,82 %
Štítná nad Vláří-Popov 56,66 %
Tečovice 52,91 %
Tichov 79,84 %
Tlumačov 45,11 %
Trnava 57,20 %
Ublo 68,00 %
Újezd 56,54 %
Valašské Klobouky 54,35 %
Velký Ořechov 77,65 %
Veselá 53,29 %
Vizovice 48,03 %
Vlachova Lhota 70,83 %
Vlachovice 65,91 %
Vlčková 62,70 %
Všemina 69,38 %
Vysoké Pole 58,08 %
Zádveřice-Raková 59,71 %
Zlín 38,84 %
Želechovice nad Dřevnicí 57,07 %
Žlutava 61,61 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.