iDNES.cz / Volby

  • Sobota 18. května 2024 Nataša

Výsledky pro obec Napajedla Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
43,24 %
volební účast

Celkem se volí 21 zastupitelů

Legenda

5Koalice stran

3Úsvit

3Moravané

3ČSSD

2KSČM

2ODS

2KDU-ČSL

1Svobodní

Počet zvolených zastupitelů v obci

NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011 (22,91 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 11 312 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Úsvit přímé demokracie (15,05 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 7 433 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Moravané (14,44 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 7 131 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Česká strana sociálně demokratická (12,4 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 6 120 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Komunistická strana Čech a Moravy (11,45 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 5 655 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Občanská demokratická strana (9,58 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 4 731 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (9,54 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 4 710 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Strana svobodných občanů (4,62 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 282 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 20115 mandátů
22,91 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Irena Brabcová

kandidátní listina: NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

56let, starostka, Napajedla
774
2.
MUDr. Karel Pavelka

kandidátní listina: NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

45let, lékař, Napajedla
735
3.
Mgr. Robert Podlas

kandidátní listina: NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

52let, ředitel základní školy, Napajedla
754
4.
Ing. Michal Forst

kandidátní listina: NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

44let, publicista,živnostník, Napajedla
616
5.
Ing. Stanislav Fojtů

kandidátní listina: NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

56let, výrobní manažer, Napajedla
638
Úsvit přímé demokracie3 mandáty
15,05 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Antonín Trňák

kandidátní listina: Úsvit přímé demokracie
pořadí na kandidátce: 1

65let, vedoucí výroby, Napajedla
541
2.
Tomáš Čabla

kandidátní listina: Úsvit přímé demokracie
pořadí na kandidátce: 2

35let, kuchař, Napajedla
609
3.
PaedDr. Libuše Pacholíková

kandidátní listina: Úsvit přímé demokracie
pořadí na kandidátce: 5

69let, učitelka, Napajedla
483
Moravané3 mandáty
14,44 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Zbyněk Ohnoutek

kandidátní listina: Moravané
pořadí na kandidátce: 1

37let, místostarosta, Napajedla
631
2.
Ing. arch. Kamil Koláček

kandidátní listina: Moravané
pořadí na kandidátce: 2

27let, architekt, Napajedla
504
3.
Zbyněk Tilšer

kandidátní listina: Moravané
pořadí na kandidátce: 6

33let, živnostník, Napajedla
411
Česká strana sociálně demokratická3 mandáty
12,4 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Denisa Kalmárová

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

38let, členka Městské policie, Napajedla
583
2.
Josef Fujcik

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

50let, dispečer energetických zařízení, Napajedla
380
3.
Pavla Stoklásková

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 3

66let, důchodkyně, Napajedla
399
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
11,45 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Marie Hlochová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

62let, referentka, Napajedla
428
2.
JUDr. Radek Foral

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 6

48let, advokát, Napajedla
410
Občanská demokratická strana2 mandáty
9,58 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Pavel Ratiborský

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

52let, technický ředitel, Napajedla
458
2.
Ing. Jaroslav Toufar

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

73let, ředitel, Napajedla
392
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová2 mandáty
9,54 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Tomáš Harník

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

43let, elektromechanik, Napajedla
346
2.
František Cívela

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 3

55let, fotograf, Napajedla
470
Strana svobodných občanů1 mandát
4,62 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Lucie Lompejová, BA(HONS),Ex.MBA

kandidátní listina: Strana svobodných občanů
pořadí na kandidátce: 1

32let, mateřská dovolená, Napajedla
282

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
0+55
Úsvit přímé demokracie
0+33
Moravané
303
Česká strana sociálně demokratická
303
Komunistická strana Čech a Moravy
4-22
Občanská demokratická strana
4-22
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
1+12
Strana svobodných občanů
0+11
Zvolte obec Účast
Bělov 57,08 %
Biskupice 53,52 %
Bohuslavice nad Vláří 69,14 %
Bohuslavice u Zlína 70,78 %
Bratřejov 62,64 %
Brumov-Bylnice 50,69 %
Březnice 58,55 %
Březová 73,58 %
Březůvky 64,31 %
Dešná 66,06 %
Dobrkovice 59,83 %
Dolní Lhota 75,81 %
Doubravy 68,16 %
Drnovice 66,28 %
Držková 55,18 %
Fryšták 49,64 %
Halenkovice 57,56 %
Haluzice 43,06 %
Horní Lhota 71,75 %
Hostišová 60,51 %
Hrobice 69,02 %
Hřivínův Újezd 45,47 %
Hvozdná 54,37 %
Jasenná 62,55 %
Jestřabí 66,27 %
Kaňovice 63,84 %
Karlovice 53,23 %
Kašava 66,71 %
Kelníky 51,08 %
Komárov 73,26 %
Křekov 65,04 %
Lhota 35,30 %
Lhotsko 37,27 %
Lípa 51,16 %
Lipová 71,28 %
Loučka 59,06 %
Ludkovice 61,71 %
Luhačovice 43,44 %
Lukov 58,83 %
Lukoveček 71,64 %
Lutonina 47,16 %
Machová 38,35 %
Mysločovice 66,53 %
Napajedla 43,24 %
Návojná 64,94 %
Nedašov 53,70 %
Nedašova Lhota 67,21 %
Neubuz 68,18 %
Oldřichovice 76,36 %
Ostrata 54,35 %
Otrokovice 36,84 %
Petrůvka 65,61 %
Podhradí 61,54 %
Podkopná Lhota 73,63 %
Pohořelice 58,57 %
Poteč 70,57 %
Pozlovice 60,32 %
Provodov 69,89 %
Racková 62,20 %
Rokytnice 75,56 %
Rudimov 70,00 %
Sazovice 66,72 %
Sehradice 71,67 %
Slavičín 44,29 %
Slopné 69,44 %
Slušovice 52,66 %
Spytihněv 61,35 %
Šanov 62,69 %
Šarovy 78,82 %
Štítná nad Vláří-Popov 56,66 %
Tečovice 52,91 %
Tichov 79,84 %
Tlumačov 45,11 %
Trnava 57,20 %
Ublo 68,00 %
Újezd 56,54 %
Valašské Klobouky 54,35 %
Velký Ořechov 77,65 %
Veselá 53,29 %
Vizovice 48,03 %
Vlachova Lhota 70,83 %
Vlachovice 65,91 %
Vlčková 62,70 %
Všemina 69,38 %
Vysoké Pole 58,08 %
Zádveřice-Raková 59,71 %
Zlín 38,84 %
Želechovice nad Dřevnicí 57,07 %
Žlutava 61,61 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.