iDNES.cz / Volby

  • Čtvrtek 23. září 2021 Berta

Výsledky pro zastupitelstvo města Zlín Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
38,84 %
volební účast

Celkem se volí 41 zastupitelů

Legenda

18STAN

8ANO 2011

6ČSSD

6KDU-ČSL+Z21

3KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (31,6 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 278 061 hlasů (obsadili 18 mandátů)
18
ANO 2011 (14,62 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 128 653 hlasů (obsadili 8 mandátů)
8
Česká strana sociálně demokratická (11,59 % hlasů)
obhajuje 7 mandátů, strana získala 102 033 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová a Zlín 21 - Společně pro Zlín (11,51 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 101 331 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
Komunistická strana Čech a Moravy (6,39 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 56 236 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Občanská demokratická strana (4,77 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 42 003 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Nezávislí Zelení Piráti pro Zlín (3,72 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 32 730 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
TOP 09 (3,21 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 28 291 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Úsvit přímé demokracie (3,04 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 26 738 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Strana Práv Občanů (2,6 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 22 907 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Otevřená radnice a sdružení nezávislých kandidátů Jižní Svahy Zlín (2,41 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 21 231 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
"NEZÁVISLÍ - Za otevřený a prosperující Zlín" (2,21 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 19 485 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Strana svobodných občanů (1,88 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 16 520 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Občanská konzervativní strana (0,43 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 821 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ18 mandátů
31,6 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Miroslav Adámek

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 1

51let, primátor, Kudlov
9 263
2.
Ondřej Běták

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 2

42let, náměstek primátora, Zlín
7 764
3.
RNDr. Bedřich Landsfeld

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 3

55let, náměstek primátora, Malenovice
7 651
4.
František Pilka

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 4

48let, jednatel městské společnosti, zast. města, Zlín
7 191
5.
Bc. Kateřina Francová

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 5

40let, živnostník, členka rady města, Zlín
7 470
6.
Josef Novák

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 6

46let, projektant, člen rady města, Příluky
7 157
7.
Ing. Jan Štětkář

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 7

40let, podnikatel, zastupitel města, Zlín
7 030
8.
PaedDr. Roman Macek

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 8

52let, sportovní trenér, Zlín
7 150
9.
MUDr. Jiří Latta

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 9

60let, primář, Zlín
7 056
10.
Mgr. Pavel Stojar

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 10

40let, živnostník, novinář, Zlín
7 004
11.
Ing. Zbyněk Domanský

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 11

51let, soudní znalec, zastupitel města, Jaroslavice
7 123
12.
Mgr. Helena Simerská

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 12

45let, manažerka, Zlín
6 898
13.
Zdeněk Hábl

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 13

32let, handicapovaný sportovec, Zlín
6 928
14.
Ondřej Albrecht

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 14

25let, moderátor rádia, Zlín
6 832
15.
Jaroslava Müllerová

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 15

53let, pedagog, Zlín
6 851
16.
Mgr. Svetoslav Točev

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 16

42let, hudebník, pedagog, Mladcová
6 817
17.
Pavel Chwaszcz

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 17

67let, ředitel SK Zlín, Zlín
6 890
18.
Svatava Juráková

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 18

40let, dětská sestra, Zlín
6 806
ANO 20118 mandátů
14,62 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Patrik Kamas

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

40let, jednatel společnosti, Velíková
4 368
2.
Ing. Lenka Horáková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

37let, personální ředitelka, Zlín
4 072
3.
Dalibor Stříbný

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

28let, OSVČ, Zlín
3 935
4.
Dana Kovaříková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

53let, obchodní manažer, Zlín
3 886
5.
Ing. David Vychytil

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

36let, ředitel společnosti, Zlín
3 942
6.
Jana Bazelová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

45let, OSVČ, Štípa
3 879
7.
Ing. et Ing. Jiří Korec

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

28let, technik, Zlín
3 838
8.
Mgr. Pavel Brada

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 8

35let, právník, Zlín
3 866
Česká strana sociálně demokratická6 mandátů
11,59 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. et Ing. Vladimír Drtil

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

69let, energetik, Prštné
2 903
2.
Mgr. Roman Vaigel

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

40let, právník, Zlín
2 731
3.
Bc. Jiří Knedla

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 3

47let, technik, Zlín
2 738
4.
Věra Komínková

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 4

63let, manažerka, Zlín
2 676
5.
Ing. et Bc. Antonín Prokeš

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 5

38let, středoškolský pedagog, Zlín
2 705
6.
Ing. Tomáš Šenkeřík

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 6

27let, tajemník, Zlín
2 594
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová a Zlín 21 - Společně pro Zlín6 mandátů
11,51 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Miroslav Kašný

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová a Zlín 21 - Společně pro Zlín
pořadí na kandidátce: 1

54let, náměstek primátora statutárního města Zlína, Zlín
3 801
2.
Mgr. Aleš Dufek

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová a Zlín 21 - Společně pro Zlín
pořadí na kandidátce: 2

40let, náměstek primátora statut. města Zlína, advokát, Zlín
3 632
3.
Mgr. Michal Cholek

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová a Zlín 21 - Společně pro Zlín
pořadí na kandidátce: 3

52let, pedagog, ředitel školy, zastupitel stat. m. Zlína, Zlín
2 774
4.
Ing. Ivan Skřivánek

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová a Zlín 21 - Společně pro Zlín
pořadí na kandidátce: 4

57let, živnostník, Štípa
2 624
5.
Jaromír Schneider

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová a Zlín 21 - Společně pro Zlín
pořadí na kandidátce: 5

48let, ředitel evropských projektů, starosta Orla Zlín, Zlín
2 674
6.
Karel Markytán

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová a Zlín 21 - Společně pro Zlín
pořadí na kandidátce: 11

60let, hudebník, zastupitel statutárního města Zlína, Prštné
2 976
Komunistická strana Čech a Moravy3 mandáty
6,39 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Dagmar Butnikošarovská

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

62let, předsedkyně okresního výboru KSČM, Malenovice
1 630
2.
Radomír Rafaja

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

70let, pracovník v pohostinství, Zlín
1 562
3.
Stanislav Remeš

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 3

62let, pracovník v obchodě, Zlín
1 474

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
0+1818
ANO 2011
0+88
Česká strana sociálně demokratická
7-16
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová a Zlín 21 - Společně pro Zlín
0+66
Komunistická strana Čech a Moravy
303
Občanská demokratická strana
6-60
Nezávislí Zelení Piráti pro Zlín
000
TOP 09
000
Úsvit přímé demokracie
000
Strana Práv Občanů
000
Otevřená radnice a sdružení nezávislých kandidátů Jižní Svahy Zlín
000
"NEZÁVISLÍ - Za otevřený a prosperující Zlín"
000
Strana svobodných občanů
000
Občanská konzervativní strana
000
Zvolte obec Účast
Bělov 57,08 %
Biskupice 53,52 %
Bohuslavice nad Vláří 69,14 %
Bohuslavice u Zlína 70,78 %
Bratřejov 62,64 %
Brumov-Bylnice 50,69 %
Březnice 58,55 %
Březová 73,58 %
Březůvky 64,31 %
Dešná 66,06 %
Dobrkovice 59,83 %
Dolní Lhota 75,81 %
Doubravy 68,16 %
Drnovice 66,28 %
Držková 55,18 %
Fryšták 49,64 %
Halenkovice 57,56 %
Haluzice 43,06 %
Horní Lhota 71,75 %
Hostišová 60,51 %
Hrobice 69,02 %
Hřivínův Újezd 45,47 %
Hvozdná 54,37 %
Jasenná 62,55 %
Jestřabí 66,27 %
Kaňovice 63,84 %
Karlovice 53,23 %
Kašava 66,71 %
Kelníky 51,08 %
Komárov 73,26 %
Křekov 65,04 %
Lhota 35,30 %
Lhotsko 37,27 %
Lípa 51,16 %
Lipová 71,28 %
Loučka 59,06 %
Ludkovice 61,71 %
Luhačovice 43,44 %
Lukov 58,83 %
Lukoveček 71,64 %
Lutonina 47,16 %
Machová 38,35 %
Mysločovice 66,53 %
Napajedla 43,24 %
Návojná 64,94 %
Nedašov 53,70 %
Nedašova Lhota 67,21 %
Neubuz 68,18 %
Oldřichovice 76,36 %
Ostrata 54,35 %
Otrokovice 36,84 %
Petrůvka 65,61 %
Podhradí 61,54 %
Podkopná Lhota 73,63 %
Pohořelice 58,57 %
Poteč 70,57 %
Pozlovice 60,32 %
Provodov 69,89 %
Racková 62,20 %
Rokytnice 75,56 %
Rudimov 70,00 %
Sazovice 66,72 %
Sehradice 71,67 %
Slavičín 44,29 %
Slopné 69,44 %
Slušovice 52,66 %
Spytihněv 61,35 %
Šanov 62,69 %
Šarovy 78,82 %
Štítná nad Vláří-Popov 56,66 %
Tečovice 52,91 %
Tichov 79,84 %
Tlumačov 45,11 %
Trnava 57,20 %
Ublo 68,00 %
Újezd 56,54 %
Valašské Klobouky 54,35 %
Velký Ořechov 77,65 %
Veselá 53,29 %
Vizovice 48,03 %
Vlachova Lhota 70,83 %
Vlachovice 65,91 %
Vlčková 62,70 %
Všemina 69,38 %
Vysoké Pole 58,08 %
Zádveřice-Raková 59,71 %
Zlín 38,84 %
Želechovice nad Dřevnicí 57,07 %
Žlutava 61,61 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.