iDNES.cz / Volby

  • Středa 24. dubna 2024 Jiří

ChrudimPardubiceSvitavyÚstí nad Orlicí
Chrudim
KDU-ČSL
89 zastupitelů (8.71%)
konečné výsledky
Pardubice
ODS
101 zastupitelů (9.17%)
konečné výsledky
Svitavy
KDU-ČSL
87 zastupitelů (7.81%)
konečné výsledky
Ústí nad Orlicí
KDU-ČSL
85 zastupitelů (7.78%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 12 zastupitelů
12
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 3 zastupitele
3

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Radiměř.

ČR  >  Kraj Pardubický > Svitavy > Radiměř

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 12 zastupitelů ) 80.00% zastupitelů
1. Ing. Jiří Harašta
kandidátní listina: Nezávislí RADIMĚŘ,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
44 let, podnikatel, Radiměř
221
(11.86%)
2. Josef Češka
kandidátní listina: SNK za rozvoj obce
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
51 let, stavební technik, Radiměř
191
(13.25%)
3. Ing. Miroslav Kučera
kandidátní listina: Nezávislí RADIMĚŘ,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
46 let, referent, Radiměř
185
(9.93%)
4. Karel Mauer
kandidátní listina: SNK za rozvoj obce
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
52 let, soukr. podnikatel, Radiměř
181
(12.56%)
5. Miloslav Kopecký
kandidátní listina: Pro občany,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
62 let, důchodce, Radiměř
169
(12.18%)
6. Mgr. Radka Satrapová
kandidátní listina: Nový vítr,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
38 let, ředitelka ZŠ, Radiměř
165
(15.43%)
7. Roman Satrapa
kandidátní listina: SNK za rozvoj obce
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
37 let, elektromontér, Radiměř
160
(11.10%)
8. Ing. Anežka Štarhová
kandidátní listina: Nezávislí RADIMĚŘ,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
49 let, referentka, Radiměř
157
(8.42%)
9. Mgr. Jaroslav Junek
kandidátní listina: Pro občany,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
35 let, učitel, Radiměř
155
(11.17%)
10. Anna Peňázová
kandidátní listina: Nový vítr,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
54 let, vedoucí pošty, Radiměř
138
(12.90%)
11. Mgr. Marie Štarhová
kandidátní listina: Nezávislí RADIMĚŘ,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
49 let, učitelka, Radiměř
133
(7.13%)
12. Pavel Hozák
kandidátní listina: Pro občany,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
39 let, řidič, Radiměř
119
(8.57%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 3 zastupitelé ) 20.00% zastupitelů
1. Jiří Bureš
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
60 let, revírník Lesy ČR, Radiměř
226
(12.72%)
2. Ing. Milan Kudláček
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
54 let, osoba samostat.výdělečně činná, Radiměř
200
(11.26%)
3. Vlastislav Doležal
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
47 let, technik, Radiměř
148
(8.33%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Pardubický

51.39 % oprávněných voličů
48.61 % nevolilo