iDNES.cz / Volby

  • Středa 24. dubna 2024 Jiří

ChrudimPardubiceSvitavyÚstí nad Orlicí
Chrudim
KDU-ČSL
89 zastupitelů (8.71%)
konečné výsledky
Pardubice
ODS
101 zastupitelů (9.17%)
konečné výsledky
Svitavy
KDU-ČSL
87 zastupitelů (7.81%)
konečné výsledky
Ústí nad Orlicí
KDU-ČSL
85 zastupitelů (7.78%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 10 zastupitelů
10
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
získali 3 zastupitele
3
Česká strana sociálně demokratická
získali 1 zastupitele
1
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 1 zastupitele
1

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Brněnec.

ČR  >  Kraj Pardubický > Svitavy > Brněnec

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 10 zastupitelů ) 66.67% zastupitelů
1. Mgr. Petra Štoudková
kandidátní listina: Sdruž. kand. pro občany I,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
33 let, učitelka, Brněnec
297
(9.97%)
2. Ing. Petr Hájek, Ph.D.
kandidátní listina: Sdruž. kand. pro občany I,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
36 let, ředitel akciové společnosti, Moravská Chrastová
286
(9.60%)
3. Zdeněk Nečas
kandidátní listina: Sdruž. kand. pro občany I,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 11
57 let, technik, Brněnec
266
(8.93%)
4. Eva Kozáková
kandidátní listina: Sdruž.kand. pro občany II,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
46 let, účetní, Brněnec
265
(13.61%)
5. Mgr. Blahoslav Kašpar
kandidátní listina: Sdruž. kand. pro občany I,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
57 let, učitel, Moravská Chrastová
253
(8.49%)
6. Václav Hofírek
kandidátní listina: Sdruž. kand. pro občany I,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
41 let, policista, Moravská Chrastová
239
(8.02%)
7. Ing. Eva Opršalová
kandidátní listina: Sdruž.kand. pro občany II,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
40 let, zástupkyně ředitele ZŠ, Moravská Chrastová
218
(11.20%)
8. Martin Klemša
kandidátní listina: Sdruž.kand. pro občany II,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
34 let, dělník, Brněnec
176
(9.04%)
9. František Šunka
kandidátní listina: Nezávislí Brněnec,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
50 let, podnikatel, Moravská Chrastová
166
(15.24%)
10. Milada Pavlasová
kandidátní listina: Nezávislí Brněnec,SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
61 let, důchodce, Brněnec
152
(13.95%)
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" ( 3 zastupitelé ) 20.00% zastupitelů
1. Vladimír Hanik
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
57 let, ředitel, Moravská Chrastová
173
(10.94%)
2. Irena Křížová
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
40 let, zdravotní sestra, Brněnec
145
(9.17%)
3. Hana Polčíková
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
47 let, fyzioterap. zdravotní sestra, Moravská Chrastová
132
(8.35%)
Česká strana sociálně demokratická ( 1 zastupitel ) 6.67% zastupitelů
1. Bc. Markéta Lorenčíková
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
24 let, studentka vysoké školy, Chrastová Lhota
111
(12.62%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 1 zastupitel ) 6.67% zastupitelů
1. Jaroslav Nečas
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
45 let, zaměstnanec obec. úřadu, Moravská Chrastová
127
(12.42%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Pardubický

51.39 % oprávněných voličů
48.61 % nevolilo