iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 22. dubna 2024 Evženie

ChrudimPardubiceSvitavyÚstí nad Orlicí
Chrudim
KDU-ČSL
89 zastupitelů (8.71%)
konečné výsledky
Pardubice
ODS
101 zastupitelů (9.17%)
konečné výsledky
Svitavy
KDU-ČSL
87 zastupitelů (7.81%)
konečné výsledky
Ústí nad Orlicí
KDU-ČSL
85 zastupitelů (7.78%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
získali 11 zastupitelů
11
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
získali 2 zastupitele
2
Česká strana sociálně demokratická
získali 2 zastupitele
2

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Rosice.

ČR  >  Kraj Pardubický > Chrudim > Rosice

Zvolení zastupitelé podle stran

"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" ( 11 zastupitelů ) 73.33% zastupitelů
1. Pavel Brázda
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 15
67 let, místostarosta, Rosice
415
(8.63%)
2. Zdeněk Volejník
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 10
49 let, podnikatel, Rosice
402
(8.36%)
3. Jiří Janek
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
50 let, technik, Brčekoly
359
(7.47%)
4. Iveta Plachá
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
35 let, úřednice, Rosice
349
(7.26%)
5. Luboš Netolický
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
45 let, starosta, Rosice
347
(7.22%)
6. Vladimír Malinský
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
50 let, elektromechanik, Rosice
339
(7.05%)
7. Ing. Josef Novák
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
48 let, ředitel, Bor u Chroustovic
322
(6.70%)
8. Jana Tesařová
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
41 let, účetní, Rosice
299
(6.22%)
9. Hedvika Chourová
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
36 let, učitelka, Rosice
297
(6.18%)
10. Ladislav Netolický
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
52 let, laborant, Rosice
280
(5.82%)
11. Ing. Vlastimil Samek
kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
50 let, agronom, Synčany
277
(5.76%)
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 2 zastupitelé ) 13.33% zastupitelů
1. Radmila Čápová
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
50 let, poštovní doručovatelka, Rosice
266
(22.83%)
2. Ing. Petr Freiberg
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
42 let, ředitel, Rosice
265
(22.74%)
Česká strana sociálně demokratická ( 2 zastupitelé ) 13.33% zastupitelů
1. Ing. František Polák
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
55 let, manažer technických projektů, Rosice
245
(20.90%)
2. Michaela Matoušková
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
31 let, finanční poradce - stud.VŠFS, Synčany
187
(15.95%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Pardubický

51.39 % oprávněných voličů
48.61 % nevolilo