iDNES.cz / Volby

  • Sobota 18. května 2024 Nataša

ChrudimPardubiceSvitavyÚstí nad Orlicí
Chrudim
KDU-ČSL
89 zastupitelů (8.71%)
konečné výsledky
Pardubice
ODS
101 zastupitelů (9.17%)
konečné výsledky
Svitavy
KDU-ČSL
87 zastupitelů (7.81%)
konečné výsledky
Ústí nad Orlicí
KDU-ČSL
85 zastupitelů (7.78%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 5 zastupitelů
5
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 4 zastupitele
4
Občanská demokratická strana
získali 4 zastupitele
4
Česká strana sociálně demokratická
získali 2 zastupitele
2

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Ronov nad Doubravou.

ČR  >  Kraj Pardubický > Chrudim > Ronov nad Doubravou

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 5 zastupitelů ) 33.33% zastupitelů
1. Ing. Marcel Lesák
kandidátní listina: SNK "Občané pro rozvoj Ronov."
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
46 let, meteorolog, Ronov nad Doubravou
298
(9.50%)
2. Ing. Miroslav Kozel
kandidátní listina: SNK "Občané pro rozvoj Ronov."
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
43 let, manažer, Ronov nad Doubravou
273
(8.70%)
3. Mgr. Ota Minařík
kandidátní listina: SNK "Občané pro rozvoj Ronov."
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
39 let, státní zaměstnanec, Ronov nad Doubravou
268
(8.54%)
4. Markéta Ronovská
kandidátní listina: SNK "Občané pro rozvoj Ronov."
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
40 let, podnikatelka, Ronov nad Doubravou
257
(8.19%)
5. Josef Svoboda
kandidátní listina: SNK "Občané pro rozvoj Ronov."
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
61 let, důchodce, Ronov nad Doubravou
226
(7.20%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 4 zastupitelé ) 26.67% zastupitelů
1. PhDr. Jana Žítková
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
51 let, psycholog, Ronov nad Doubravou
272
(11.11%)
2. Mgr. Miroslav Žítek
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
54 let, starosta, Ronov nad Doubravou
266
(10.87%)
3. Jiří Staněk
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
55 let, technik, Ronov nad Doubravou
245
(10.01%)
4. Vlastimil Semrád
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 10
56 let, dělník montáže, Ronov nad Doubravou
238
(9.72%)
Občanská demokratická strana ( 4 zastupitelé ) 26.67% zastupitelů
1. Hana Culková
kandidátní listina: Občan. demokr. strana - ODS
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 14
51 let, účetní, Ronov nad Doubravou
293
(12.46%)
2. Martin Zajíc
kandidátní listina: Občan. demokr. strana - ODS
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
34 let, soukromý podnikatel, Ronov nad Doubravou
241
(10.25%)
3. Jiří Tlapák
kandidátní listina: Občan. demokr. strana - ODS
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
54 let, soukromý podnikatel, Ronov nad Doubravou
223
(9.48%)
4. Václav Kluge, DiS.
kandidátní listina: Občan. demokr. strana - ODS
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 10
27 let, soukromý podnikatel, Ronov nad Doubravou
218
(9.27%)
Česká strana sociálně demokratická ( 2 zastupitelé ) 13.33% zastupitelů
1. Milan Žanda
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
41 let, strojní mechanik, Ronov nad Doubravou
269
(18.69%)
2. František Zvěřina
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
49 let, strojvedoucí, Ronov nad Doubravou
245
(17.02%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Pardubický

51.39 % oprávněných voličů
48.61 % nevolilo