iDNES.cz / Volby

  • Sobota 18. května 2024 Nataša

ChrudimPardubiceSvitavyÚstí nad Orlicí
Chrudim
KDU-ČSL
89 zastupitelů (8.71%)
konečné výsledky
Pardubice
ODS
101 zastupitelů (9.17%)
konečné výsledky
Svitavy
KDU-ČSL
87 zastupitelů (7.81%)
konečné výsledky
Ústí nad Orlicí
KDU-ČSL
85 zastupitelů (7.78%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení "STAN", NK
získali 7 zastupitelů
7
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
získali 5 zastupitelů
5
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 3 zastupitele
3

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Proseč.

ČR  >  Kraj Pardubický > Chrudim > Proseč

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení "STAN", NK ( 7 zastupitelů ) 46.67% zastupitelů
1. Jan Macháček
kandidátní listina: ZA LEPŠÍ PROSEČ
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
32 let, podnikatel, Proseč
634
(9.84%)
2. Ing. Martin Novák
kandidátní listina: ZA LEPŠÍ PROSEČ
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 15
44 let, starosta, Proseč
629
(9.76%)
3. Karel Hloušek
kandidátní listina: ZA LEPŠÍ PROSEČ
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
65 let, bývalý starosta, Proseč - Záboří
611
(9.48%)
4. MgrA. Marek Rejent
kandidátní listina: ZA LEPŠÍ PROSEČ
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
40 let, výtvarný umělec, Proseč - Záboří
540
(8.38%)
5. Dušan Barcuch
kandidátní listina: ZA LEPŠÍ PROSEČ
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
45 let, živnostník, Miřetín
527
(8.18%)
6. Ing. Jaromíra Pospíšilová
kandidátní listina: ZA LEPŠÍ PROSEČ
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 12
43 let, ekonomka, Proseč
496
(7.69%)
7. Mgr. Lenka Žežulková
kandidátní listina: ZA LEPŠÍ PROSEČ
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
34 let, učitelka a lektorka, Proseč
353
(5.47%)
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 5 zastupitelů ) 33.33% zastupitelů
1. František Skála
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
54 let, místostarosta, Proseč - Záboří
776
(17.81%)
2. Josef Soukal
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
30 let, stavební technik, Proseč
482
(11.06%)
3. Pavel Čermák
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
51 let, elektrotechnik, Proseč - Podměstí
384
(8.81%)
4. Ing. Martin Zach
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
28 let, designer nábytku, Miřetín
263
(6.03%)
5. Josef Sodomka
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
34 let, výtvarník, Proseč - Záboří
182
(4.17%)
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 3 zastupitelé ) 20.00% zastupitelů
1. Tomáš Háp
kandidátní listina: SNK "NAŠE OBEC"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 10
39 let, obchodní zástupce, Proseč
348
(11.50%)
2. Kristýna Běloušková
kandidátní listina: SNK "NAŠE OBEC"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
45 let, mistrová, Proseč
275
(9.09%)
3. Luboš Baťa
kandidátní listina: SNK "NAŠE OBEC"
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
55 let, soukromý podnikatel, Proseč - Záboří
273
(9.02%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Pardubický

51.39 % oprávněných voličů
48.61 % nevolilo