iDNES.cz / Volby

  • Sobota 13. dubna 2024 Aleš

ChrudimPardubiceSvitavyÚstí nad Orlicí
Chrudim
KDU-ČSL
89 zastupitelů (8.71%)
konečné výsledky
Pardubice
ODS
101 zastupitelů (9.17%)
konečné výsledky
Svitavy
KDU-ČSL
87 zastupitelů (7.81%)
konečné výsledky
Ústí nad Orlicí
KDU-ČSL
85 zastupitelů (7.78%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
získali 9 zastupitelů
9
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 6 zastupitelů
6

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Kameničky.

ČR  >  Kraj Pardubický > Chrudim > Kameničky

Zvolení zastupitelé podle stran

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 9 zastupitelů ) 60.00% zastupitelů
1. Petr Rybička
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
43 let, technik, Kameničky
336
(9.51%)
2. Josef Halamka
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
39 let, technolog, Kameničky Filipov
255
(7.22%)
3. Ing. Václav Vondráček
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
43 let, auditor, Kameničky
253
(7.16%)
4. Stanislava Dvořáková
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
38 let, pracovnice obchodního oddělení, Kameničky
251
(7.10%)
5. Ing. Pavel Broža
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
33 let, vedoucí oddělení, Kameničky
241
(6.82%)
6. Petr Chmelík
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
59 let, dělník, Kameničky
239
(6.76%)
7. Ing. Yvona Jandová
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
50 let, úřednice, Kameničky
233
(6.59%)
8. Pavel Cach
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
51 let, mistr, Kameničky
216
(6.11%)
9. Markéta Adámková, DiS.
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
35 let, učitelka MŠ, Kameničky
211
(5.97%)
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 6 zastupitelů ) 40.00% zastupitelů
1. Ing. Robert Adámek
kandidátní listina: SNK - Jiný pohled
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
33 let, vedoucí pobočky banky, Kameničky
246
(11.04%)
2. Mgr. Ivana Niklová
kandidátní listina: SNK - Jiný pohled
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
53 let, učitelka, Kameničky
196
(8.80%)
3. Mgr. Helena Slováčková
kandidátní listina: SNK - Jiný pohled
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
46 let, učitelka, Kameničky
190
(8.53%)
4. Dalibor Vaško
kandidátní listina: SNK - Jiný pohled
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
33 let, vedoucí obchodu-exportu, Kameničky
179
(8.03%)
5. Hana Kudynová
kandidátní listina: SNK - Jiný pohled
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
32 let, rodičovská dovolená, Kameničky
155
(6.96%)
6. Petra Koubová, DiS.
kandidátní listina: SNK - Jiný pohled
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
33 let, rodičovská dovolená, Kameničky
119
(5.34%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Pardubický

51.39 % oprávněných voličů
48.61 % nevolilo