iDNES.cz / Volby

  • Sobota 13. dubna 2024 Aleš

ChrudimPardubiceSvitavyÚstí nad Orlicí
Chrudim
KDU-ČSL
89 zastupitelů (8.71%)
konečné výsledky
Pardubice
ODS
101 zastupitelů (9.17%)
konečné výsledky
Svitavy
KDU-ČSL
87 zastupitelů (7.81%)
konečné výsledky
Ústí nad Orlicí
KDU-ČSL
85 zastupitelů (7.78%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 15 zastupitelů
15

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Rabštejnská Lhota.

ČR  >  Kraj Pardubický > Chrudim > Rabštejnská Lhota

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 15 zastupitelů ) 100.00% zastupitelů
1. Pavel Tlapák
kandidátní listina: SNK Rabštejnská Lhota
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
54 let, podnikatel, Rabštejnská Lhota
232
(9.06%)
2. Ing. Pavlína Dolanová
kandidátní listina: SNK Rabštejnská Lhota
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
35 let, ekonom, Rabštejnská Lhota
230
(8.98%)
3. Ing. František Koreček
kandidátní listina: SNK Rabštejnská Lhota
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 14
51 let, podnikatel, Rabštejnská Lhota
217
(8.47%)
4. Ing. Vladimír Pecina
kandidátní listina: SNK Rabštejnská Lhota
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
55 let, starosta obce, Rabštejnská Lhota
212
(8.28%)
5. Ing. Vladimír Slavík
kandidátní listina: SNK Rabštejnská Lhota
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
55 let, ekonom, Rabštejnská Lhota
212
(8.28%)
6. Mgr. Milan Machač
kandidátní listina: SNK Smrkový Týnec
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
26 let, učitel, Smrkový Týnec
202
(11.17%)
7. Petr Ventluka
kandidátní listina: SNK Smrkový Týnec
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
55 let, vedoucí provozu, Smrkový Týnec
191
(10.56%)
8. Martin Vodrážka
kandidátní listina: SNK Smrkový Týnec
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
38 let, hodinář, Smrkový Týnec
180
(9.95%)
9. Alena Štěpánová
kandidátní listina: SNK Rabštejnská Lhota
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
50 let, ekonomka, Rabštejnská Lhota
169
(6.60%)
10. Milan Machač
kandidátní listina: SNK Smrkový Týnec
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
48 let, agronom, Smrkový Týnec
163
(9.01%)
11. Milan Štěpán
kandidátní listina: SNK Rabštejnská Lhota
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
51 let, podnikatel, Rabštejnská Lhota
156
(6.09%)
12. Vít Novák
kandidátní listina: SNK Rabštejnská Lhota
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
37 let, podnikatel, Rabštejnská Lhota
156
(6.09%)
13. Ludmila Sotonová
kandidátní listina: SNK Rabštejnská Lhota
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
46 let, ekonomka, Rabštejnská Lhota
154
(6.01%)
14. Zdeněk Blažek
kandidátní listina: SNK Smrkový Týnec
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
38 let, elektrikář, Rabštejn
143
(7.90%)
15. Ing. Martin Fukátko
kandidátní listina: SNK Smrkový Týnec
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
53 let, manager, Smrkový Týnec
111
(6.13%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Pardubický

51.39 % oprávněných voličů
48.61 % nevolilo