iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 22. dubna 2024 Evženie

Hradec KrálovéJičínNáchodRychnov nad KněžnouTrutnov
Hradec Králové
ODS
55 zastupitelů (5.89%)
konečné výsledky
Jičín
ODS
34 zastupitelů (3.70%)
konečné výsledky
Náchod
ODS
42 zastupitelů (5.50%)
konečné výsledky
Rychnov nad Kněžnou
ODS
47 zastupitelů (6.06%)
konečné výsledky
Trutnov
ODS
60 zastupitelů (7.55%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 9 zastupitelů
9
Občanská demokratická strana
získali 6 zastupitelů
6

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Voděrady.

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 9 zastupitelů ) 60.00% zastupitelů
1. Josef Šmída
kandidátní listina: SNK Vršáci
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
59 let, starosta, Nová Ves
274
(10.88%)
2. Petr Martinec
kandidátní listina: SNK Vršáci
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
46 let, podnikatel, Uhřínovice
258
(10.25%)
3. Jiří Mašek
kandidátní listina: SNK Vršáci
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 11
47 let, podnikatel, Voděrady
257
(10.21%)
4. Richard Pekáč
kandidátní listina: SNK Vršáci
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
43 let, školník, Voděrady
232
(9.21%)
5. Jan Chaloupka
kandidátní listina: SNK Vršáci
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
45 let, stavební dělník, Vojenice
228
(9.05%)
6. Petr Brandejs
kandidátní listina: SNK Vršáci
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
36 let, řidič VZV, Voděrady
210
(8.34%)
7. Jitka Klapalová
kandidátní listina: SNK Vršáci
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
38 let, účetní, Vojenice
180
(7.15%)
8. Vladimír Bidlo
kandidátní listina: SNK Vršáci
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
34 let, podnikatel, Uhřínovice
151
(5.99%)
9. Mgr. Drahomíra Urbanová
kandidátní listina: SNK Vršáci
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
53 let, ředitelka ZŠ, Voděrady
138
(5.48%)
Občanská demokratická strana ( 6 zastupitelů ) 40.00% zastupitelů
1. Jaroslav Mrázek
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
45 let, živnostník, Voděrady
211
(11.28%)
2. Michal Hejna
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
32 let, specialista exportu, Nová Ves
201
(10.75%)
3. Ondřej Kovaříček
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
30 let, disponent, Vojenice
178
(9.52%)
4. Ing. Petr Mrázek
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
42 let, obchodní zástupce, Nová Ves
173
(9.25%)
5. Josef Oubrecht
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 11
42 let, technik, Vyhnanice
152
(8.13%)
6. Josef Balous
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
48 let, podnikatel, Ježkovice
150
(8.02%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Královéhradecký

51.62 % oprávněných voličů
48.38 % nevolilo