iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 22. dubna 2024 Evženie

Hradec KrálovéJičínNáchodRychnov nad KněžnouTrutnov
Hradec Králové
ODS
55 zastupitelů (5.89%)
konečné výsledky
Jičín
ODS
34 zastupitelů (3.70%)
konečné výsledky
Náchod
ODS
42 zastupitelů (5.50%)
konečné výsledky
Rychnov nad Kněžnou
ODS
47 zastupitelů (6.06%)
konečné výsledky
Trutnov
ODS
60 zastupitelů (7.55%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 9 zastupitelů
9
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 6 zastupitelů
6

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Čermná nad Orlicí.

ČR  >  Kraj Královéhradecký > Rychnov nad Kněžnou > Čermná nad Orlicí

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 9 zastupitelů ) 60.00% zastupitelů
1. Mgr. David Joska
kandidátní listina: SNK Čermná n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
31 let, učitel, Malá Čermná
263
(8.46%)
2. Bc. Jaroslava Sejkorová
kandidátní listina: SNK Čermná n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 10
34 let, speciální pedagog, Velká Čermná
234
(7.53%)
3. Roman David
kandidátní listina: SNK Čermná n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 12
41 let, stavební technik, Malá Čermná
229
(7.37%)
4. Josef Bezdíček
kandidátní listina: SNK Čermná n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
59 let, starosta obce, Malá Čermná
213
(6.85%)
5. Lenka Andrlíková
kandidátní listina: SNK Čermná n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
47 let, pokladní, Malá Čermná
208
(6.69%)
6. Rudolf Rous
kandidátní listina: SNK Čermná n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
42 let, technik, Číčová
207
(6.66%)
7. Pavel Rak
kandidátní listina: SNK Čermná n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
38 let, technik, Malá Čermná
201
(6.46%)
8. Ladislav Novák
kandidátní listina: SNK Čermná n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
59 let, dělník, Velká Čermná
195
(6.27%)
9. Zdeněk Hemelík
kandidátní listina: SNK Čermná n.O.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
31 let, elekrikář, Velká Čermná
190
(6.11%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 6 zastupitelů ) 40.00% zastupitelů
1. Jaroslav Provazník
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
27 let, podnikatel, Malá Čermná
214
(9.45%)
2. Roman Kosinka
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
29 let, podnikatel, Velká Čermná
193
(8.52%)
3. Zdeněk Loufek
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
27 let, podnikatel, Velká Čermná
189
(8.34%)
4. Jan Kosinka
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
32 let, pracovník sociálních služeb, Malá Čermná
189
(8.34%)
5. Ing. Jiří Hloušek
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 11
76 let, důchodce, Malá Čermná
177
(7.81%)
6. Jana Schneiderová
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
46 let, školnice, Velká Čermná
167
(7.37%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Královéhradecký

51.62 % oprávněných voličů
48.38 % nevolilo