iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 22. dubna 2024 Evženie

Hradec KrálovéJičínNáchodRychnov nad KněžnouTrutnov
Hradec Králové
ODS
55 zastupitelů (5.89%)
konečné výsledky
Jičín
ODS
34 zastupitelů (3.70%)
konečné výsledky
Náchod
ODS
42 zastupitelů (5.50%)
konečné výsledky
Rychnov nad Kněžnou
ODS
47 zastupitelů (6.06%)
konečné výsledky
Trutnov
ODS
60 zastupitelů (7.55%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 7 zastupitelů
7
Česká strana sociálně demokratická
získali 6 zastupitelů
6
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
získali 1 zastupitele
1
Občanská demokratická strana
získali 1 zastupitele
1

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Kopidlno.

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 7 zastupitelů ) 46.67% zastupitelů
1. Václav Šimůnek
kandidátní listina: SNK Hasiči a nezávislí
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
36 let, místostarosta, Kopidlno
329
(16.53%)
2. Mgr. Roman Kotlář
kandidátní listina: SNK NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
48 let, ředitel ZDŠ, Kopidlno
251
(14.18%)
3. Martin Albrecht
kandidátní listina: SNK Hasiči a nezávislí
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
36 let, mistr výroby, Kopidlno
237
(11.90%)
4. Jiří Machula
kandidátní listina: SNK Hasiči a nezávislí
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
56 let, soukromý podnikatel, Kopidlno
223
(11.20%)
5. Jaroslav Bodlák
kandidátní listina: SNK Hasiči a nezávislí
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
64 let, důchodce, Kopidlno
180
(9.04%)
6. Jiří Pišl
kandidátní listina: SNK NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
39 let, OSVČ - automechanik, Kopidlno
175
(9.88%)
7. Renata Kořínková
kandidátní listina: SNK NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
38 let, prodavačka, Kopidlno
157
(8.87%)
Česká strana sociálně demokratická ( 6 zastupitelů ) 40.00% zastupitelů
1. Ing. Josef Táborský
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 10
59 let, 1.náměstek hejtmana Král.kraje, Kopidlno
397
(12.82%)
2. Petr Albrecht
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
46 let, starosta města Kopidlno, Kopidlno
391
(12.63%)
3. Lenka Nováková
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
37 let, vedoucí pošty Kopidlno, Kopidlno
316
(10.21%)
4. Ing. Hana Masáková
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
35 let, vedoucí výroby Aveflor a.s., Kopidlno
244
(7.88%)
5. Josef Vodička
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
53 let, ved. provozního stř. SŽDC, Kopidlno
209
(6.75%)
6. Miloslav Veselý
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
64 let, důchodce, Kopidlno
180
(5.81%)
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 1 zastupitel ) 6.67% zastupitelů
1. Miloslava Uzlová
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
54 let, úřednice, Kopidlno
223
(23.72%)
Občanská demokratická strana ( 1 zastupitel ) 6.67% zastupitelů
1. Ladislav Komárek
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
46 let, výpravčí ČD a.s., Kopidlno
156
(23.07%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Královéhradecký

51.62 % oprávněných voličů
48.38 % nevolilo