iDNES.cz / Volby

  • Úterý 23. dubna 2024 Vojtěch

BruntálFrýdek-MístekKarvináNový JičínOpavaOstrava-město
Bruntál
KSČM
68 zastupitelů (10.95%)
konečné výsledky
Frýdek-Místek
ČSSD
132 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
Karviná
ČSSD
117 zastupitelů (34.11%)
konečné výsledky
Nový Jičín
KDU-ČSL
90 zastupitelů (13.29%)
konečné výsledky
Opava
KDU-ČSL
104 zastupitelů (10.16%)
konečné výsledky
Ostrava-město
ČSSD
166 zastupitelů (25.46%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 10 zastupitelů
10
SNK Evropští demokraté
získali 3 zastupitele
3
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 2 zastupitele
2

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Horní Benešov.

ČR  >  Kraj Moravskoslezský > Bruntál > Horní Benešov

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 10 zastupitelů ) 66.67% zastupitelů
1. Michal Blažek
kandidátní listina: SNK- NEZ.KAND.HOR.BENEŠOVA
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
39 let, místostarosta, Horní Benešov
379
(11.35%)
2. Mgr. František Klech
kandidátní listina: SNK- NEZ.KAND.HOR.BENEŠOVA
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
39 let, obchodní manažer, Horní Benešov
327
(9.79%)
3. Ing. Jaroslav Strmiska
kandidátní listina: SNK.- ROZVOJ A PROSPERITA
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
60 let, vedoucí skládky, Horní Benešov
305
(11.74%)
4. Ludmila Klichová
kandidátní listina: SNK- NEZ.KAND.HOR.BENEŠOVA
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
45 let, zdravotní sestra, Horní Benešov
288
(8.63%)
5. Věra Náplavová
kandidátní listina: SNK- NEZ.KAND.HOR.BENEŠOVA
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 14
45 let, přepážková pracovnice, Horní Benešov
268
(8.03%)
6. Pavel Jachymčák
kandidátní listina: SNK.- ROZVOJ A PROSPERITA
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
44 let, výkonný ředitel, Horní Benešov
262
(10.08%)
7. Ing. Leopold Benda
kandidátní listina: SNK.- ROZVOJ A PROSPERITA
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
31 let, obchodní ředitel, Luhy
255
(9.81%)
8. Dalibor Bártek
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-Za lepší HB
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
37 let, zaměstnanec České televize, Horní Benešov
213
(13.79%)
9. Mgr. Miroslava Chudíková
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-Nezávislí
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
58 let, učitelka, důchodkyně, Horní Benešov
191
(15.31%)
10. Richard Košut
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-Za lepší HB
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
36 let, revírník LČR, Horní Benešov
153
(9.90%)
SNK Evropští demokraté ( 3 zastupitelé ) 20.00% zastupitelů
1. Pharm. Dr. Táňa Adamcová
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
45 let, vedoucí lékárny, Horní Benešov
294
(11.12%)
2. Jaroslav Žerotínský
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 12
65 let, starosta, Horní Benešov
250
(9.45%)
3. Ing. Jiří Uvíra
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
40 let, soukromý podnikatel, Horní Benešov
215
(8.13%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 2 zastupitelé ) 13.33% zastupitelů
1. Zdeněk Horsák
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
58 let, údržbář, Luhy
180
(9.65%)
2. Jana Valasová
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
61 let, důchodkyně, Luhy
177
(9.49%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Moravskoslezský

41.4 % oprávněných voličů
58.6 % nevolilo