iDNES.cz / Volby

  • Úterý 23. dubna 2024 Vojtěch

BruntálFrýdek-MístekKarvináNový JičínOpavaOstrava-město
Bruntál
KSČM
68 zastupitelů (10.95%)
konečné výsledky
Frýdek-Místek
ČSSD
132 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
Karviná
ČSSD
117 zastupitelů (34.11%)
konečné výsledky
Nový Jičín
KDU-ČSL
90 zastupitelů (13.29%)
konečné výsledky
Opava
KDU-ČSL
104 zastupitelů (10.16%)
konečné výsledky
Ostrava-město
ČSSD
166 zastupitelů (25.46%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

SNK Evropští demokraté
získali 5 zastupitelů
5
Česká strana sociálně demokratická
získali 2 zastupitele
2
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 2 zastupitele
2

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Oborná.

Zvolení zastupitelé podle stran

SNK Evropští demokraté ( 5 zastupitelů ) 55.56% zastupitelů
1. Marek Tisoň
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
38 let, OSVČ, Oborná
100
(13.26%)
2. Bc. Marek Tisoň
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
34 let, státní zaměstnanec, Oborná
93
(12.33%)
3. Ing. Stanislav Moškoř
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
54 let, starosta obce, Oborná
87
(11.53%)
4. Anna Fischerová
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
43 let, vedoucí jídelny MŠ, Oborná
83
(11.00%)
5. Petr Pavlík
kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
42 let, technolog CAM, Oborná
79
(10.47%)
Česká strana sociálně demokratická ( 2 zastupitelé ) 22.22% zastupitelů
1. Libor Doček
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
57 let, řidič, Oborná
51
(14.57%)
2. Petr Belobrad
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
46 let, OSVČ, Oborná
50
(14.28%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 2 zastupitelé ) 22.22% zastupitelů
1. Ladislav Benýšek
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
51 let, OSVČ, Oborná
74
(16.81%)
2. Cyril Srubjan
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
58 let, dělník, Oborná
64
(14.54%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Moravskoslezský

41.4 % oprávněných voličů
58.6 % nevolilo