Vycucněte si vybrané video a audio z internetu.

aktualizováno 
Zkuste aplikaci pro stahování multimediálního obsahu z internetu. Jiný program vám umožní přeměnit fotografie do krásných uměleckých děl. Je tady další várka freeware a shareware softwaru.

Orbit Downloader 2.0 – freeware
I přestože se dostupnost vysokorychlostního internetu v tuzemsku za posledních několik let výrazně zlepšila, stále ještě máme co dohánět. Řada z nás však již má tu možnost využívat výhod rychlého připojení k internetu. Tak proč toho náležitě nevyužít? Celosvětová síť je doslova obrovskou zásobárnou audio a video souborů a dalšího multimediálního obsahu. Netoužíte si toto vše a ještě více stáhnout k vám do počítače pro pozdější přehrávání i bez internetu?

Program Orbit Downloader slouží ke stahování video a audio obsahu, který je volně dostupný na internetu. Jde tedy o jakéhosi download manažera, který však od svých konkurentů umí více. Multimediální data můžete stahovat z webů, které podporují HTTP, HTTPS, FTP, MMS a RTSP protokoly, a dokonce i z P2P sítí. Stahování je navíc rychlejší, protože se vždy naváže několik spojení a tím tak nedochází ke zbytečnému čekání. Program navíc poskytuje snadný způsob, jak stáhnout videoklipy přímo z YouTube (a jiných video serverů) a to díky tlačítku, které se u přehrávaného videa objevuje. Nebo stačí zadat adresu a zvolit, zda se má video uložit do .SWF nebo .FLV souboru. Orbit Downloader se navíc objeví i v IE, Firefoxu, Maxthonu a Opeře, kde ho prostřednictvím lišty máte neustále po ruce. Nechybí ani možnost stahování si naplánovat.

 • Stahujte na této adrese (1,9 MB).
  Orbit Downloader


  PhotoArtist 1.24 – trial

  Toužíte po dech beroucích fotografiích, které jste pořídili vy? Rádi byste měli vlastní velmi kvalitní snímky, ale jaksi jim něco chybí? Pokud nevíte co, tak po tom nepátrejte a vše nechte na produktu PhotoArtist.

  Tento software totiž nabízí vytváření nádherných uměleckých prací z vašich fotografií. Lehce se tak můžete stát druhým Saudkem a svými výtvory i vy šokovat své okolí. PhotoArtist je vybavený veškerými důležitými kreslířskými nástroji. Na výběr máte desítky stylů, jak by foto mohlo vypadat. Stačí si jeden z nich vybrat a aplikovat ho na váš snímek. Namíchat přitom můžete různobarevné styly a efekty přesně dle vašich představ. Přitom nemusíte přetvořit celou fotografii, ale pouze některou její část – stačí stisknout levé tlačítko myši a pohybovat kurzorem. Aplikace je v češtině a zkoušet ji můžete po dobu 30 dnů. Bohužel po uložení vašeho díla se ve snímku objeví i vodoznaky, které jsou hodně agresivní. Proto je téměř nutností si aplikaci pro používání zakoupit prakticky ihned.

 • Stahujte na této adrese (3,1 MB).
  PhotoArtist


  FileAlyzer 1.5 – freeware

  Našli jste v počítači nějaký soubor, ale nevíte, k čemu slouží nebo proč v něm je? Máme pro vás řešení. Nechte si ho proklepnout analýzou. Nejde o nic složitého. Tedy pokud si nainstalujete následující utilitku do operačního systému Windows.

  FileAlyzer může pomoci pokročilejším uživatelům odhalit, k čemu jaký soubor slouží. Umožní jim totiž detailní pohled do souboru a to tak, že o souboru zobrazí specifické informace, včetně prostředků, info o verzi, kdy byl vytvořen, kdy jste ho naposledy použili a ještě mnohem více. U hudebních souborů navíc zobrazuje i ID3 tagy. Prohlédnout si přitom můžete i jeho hex dump či vypočítat MD5 a CRC-32 kontrolní součty. Toto vše si lze následně uložit do HTML, TXT anebo XML souboru. FileAlyzer se integruje do Průzkumníka Windows a vám stačí pouze na soubor, který chcete proklepnout, kliknout pravým tlačítkem myši a z kontextového menu vybrat volbu Analyse file. I tento produkt je v češtině.

 • Stahujte na této adrese (2,4 MB).
  FileAlyzer


  iTV - televizní program 1.0 – freeware

  Chcete televizní program na 14 dní přímo v počítači? Pak jsme pro vás našli software, který vám to splní. Stačí si nainstalovat iTV – televizní program a čas od času se připojit k internetu.

  Tento český produkt totiž nabízí televizní program pro 24 českých a slovenských stanic a to až na 14 dní dopředu. Data si stahuje z internetu průběžně či je lze stáhnout ihned na 14 dní dopředu. U většiny pořadů je podrobný popis a fotografie. Nechybí ani barevné odlišení pořadů, či možnost si některé přímo spustit ve vašem internetovém prohlížeči.

 • Stahujte na této adrese (373 KB).
  iTV - televizní program
 •  

  Nejčtenější

  Živého kytaristu už dnes na popové desce neuslyšíte, říká věhlasný zvukař

  Allen Sides v pražském poslechovém studiu VOIX

  Pracoval na skoro tisícovce alb, postavil osmnáct nahrávacích studií a jeho reprosoustavy hrají i ve studiích George...

  Nekupujte náš nový Office 2019, prosí Microsoft. Ukazuje to na dvojčatech

  Kampaň Microsoftu s dvojčaty ukazuje rozdíl mezi Office 2019 a Office 365....

  Microsoft vytvořil sérii videí, ve kterých ukazuje nevýhody nového produktu. Poněkud překvapivé je, že je to jejich...

  Jednosměrná letenka na rudou planetu se odkládá. Mars One krachuje

  Ilustrace základny na Marsu, jak si ji představují v organizaci Mars One...

  Firma Mars One, která slibovala soukromý let na Mars už v roce 2024, zkrachovala. Plány dostat na Mars lidské obyvatele...

  Poslední Hitlerovy narozeniny nestály za nic. Supertanků se nedočkal

  3D model stíhače tanků Jagdpanther, přezbrojeného na kanón ráže 128 mm tak, jak...

  Na podzim 1944 se třetí říše hroutí a německé zbrojovky se snaží o nemožné. Hledají recept na zázračné zbraně,...

  Tančík pro vnuka poručíka Grubera. Němci ho nasadili i proti Tálibánu

  Lehké obrněné vozidlo Wiesel s 20mm kanonem

  V množině bojových vozidel Bundeswehru nalezneme s trochou štěstí i malé, ale o to více zajímavé tančíky Wiesel. Do...

  Další z rubriky

  Aplikace vám najde programy zdarma i zábavu na večer

  Tablet pro práci i zábavu

  Vyzkoušejte si hned dvě aplikace pro zařízení s Androidem a iOS, které souvisí s filmy a seriály na internetu. Dále se...

  Vyzkoušejte multifunkční designové hodiny pro Windows

  Ilustrační foto - hodiny

  Hodiny jako spořič monitoru, nebo zobrazující aktuální stav počasí. Podívejte se po netradičních a designových...

  Deset nejlepších stahovačů s nadstandardními funkcemi

  Ilustrační foto - počítač

  Video, audio, obrázky, torrenty, soubory z download serverů, a ještě mnohem více si lze snadno stáhnout prostřednictvím...

  Najdete na iDNES.cz