Doporučujeme

Láska nebeská | foto: promo

Láska nebeská: Podívejte se na už klasickou vánoční romantickou komedii

Tento film již není dostupný
Komedie Láska nebeská zavede diváky do předvánočního Londýna, kde se odehrává příběh poskládaný z mnoha zamilovaných historek. Romantika, smutek i pošetilost - to vše snímek režiséra Richarda Curtise zahrnuje. Uživatelé iDNES Premium se na něj mohou podívat zdarma. 

Láska způsobuje chaos, kam se člověk podívá. Filmový hit z roku 2003 je toho důkazem. Přesvědčí se o tom například nově jmenovaný ministerský předseda, který se zamiluje třicet sekund poté, co vejde do úřadu na Downing Street, ale i smolařský prodavač sendvičů, který nemá s dívkami ve Velké Británii štěstí a raději proto odjíždí do Wisconsinu.

Fotogalerie

Sledovat můžeme také příběh spisovatele, kterého jeho vyvolená odmítla, a tak odjíždí léčit své bolavé srdce do jižní Francie.

Opomenout nelze ani stárnoucí rockovou hvězdu, která se snaží o comeback za každou cenu. Zatímco nevěsta si dělá starosti o nejlepšího přítele svého muže, jiná žena se trápí kvůli svému manželovi. Chlapec se zakouká do nejkrásnější dívky ve škole, zato jeho nevlastní otec má oči jen pro Claudii Schifferovou.

Jednotlivé životní cesty se ve filmu z roku 2003 setkávají, mísí a nakonec na Štědrý den vrcholí. Důsledky těchto Vánoc budou pro všechny zúčastněné romantické, dráždivé i komické. Láska nebeská patří k divácky nejoblíbenějším romantickým komediím třetího tisíciletí.

Hvězdný soundtrack

Své hlasy propůjčily Lásce nebeské také mnohé hudební hvězdy. Soundtrack, který dával dohromady skotský skladatel Craig Armstrong, zahrnuje písně od Kelly Clarksonové, Dido, Norah Jonesové, The Beach Boys nebo Maroon 5. Ve Velké Británii se album vyšplhalo na první příčku oficiální prodejní hitparády.

iDNES Premium

Přístup k této a dalším exkluzivním výhodám mají k dispozici jen členové iDNES Premium

AKTIVOVAT ZA 1 KČ

Již máte premium? Přihlaste se