Diskuze

Messiho gól Argentině nestačil, Chilané na jihoamerickém šampionátu srovnali

Báječným přímým kopem vystřelil Argentině v první půli vedení, ale vítězství se Lionel Messi ve svém úvodním letošním vystoupení na Copa América nedočkal. Fotbalisté Chile ve druhém poločase po doražené penaltě vyrovnali a šlágr skupiny A skončil 1:1. „Áčko“ tak vede Paraguay po výhře 3:1 nad oslabenou Bolívií.

Gol Messiho vporadku. Takhle musi vetsinu trestnych kopu hvezdy promenovat, byt taka vyhoda jako pri penalte. Jenze s tim matrialem kolem sebe co muze delat? Nacechral krasny centr Gonzalesovinze stacilo lepe nastavit hlavu... On uz za ne promenovat nemuze. Skoda ztraty dvou bodu. Je to skupina tezsi nez B s Brazilii. Vzdyt i Bolivie do vylouceni vedla nad Paraguayi. Uruguay mela volno. Tak ve ctvrtek druha utkani...

0 0
možnosti

F86i12l59i94p 33J85a70r18a42b

15. 6. 2021 10:00

Po bídném zápase Španělsko-Švédsko jsem si docela spravil chuť, Argentina vypadá na rozdíl od minulé Copy konkurenceschopně, zejména ve druhé půli to byl super fotbal bez nějakého velkého taktizování.